Something from the jurrasic period ;]

harabS

Marek Adamczyk Marek Adamczyk 27.05.2013, 20:06
Majtimorfin Pałarendżas
268V

Majtimorfin Pałarendżas

Miałem dziś egzamin. Ostatni w życiu. I tak siedząc i gapiąc się bezmyślnie w kartkę (oczywiście nie przyłożyłem się należycie do edukacji z różnych powodów, niekoniecznie przez lenistwo) przyszła do mnie dziwaczna, ale jakże natarczywa myśl...

Mianowicie odczułem przemożną chęć obejrzenia serialu 'Power Rangers'. Serio, aż sam się zdziwiłem. Nawet bardziej niż faktem że ktoś z rzędu za mną puścił jadowitego cichacza, co spowodowało zrozumiały wybuch chichotu w najbliższym otoczeniu. Anyway, po przetrwaniu tych męczcących 45 minut wybiegłem z sali jak poparzony i pomknąłem co tchu na stancję aby oddać się oglądaju ww. serialu (od razu chcę wyjaśnić pewną rzecz- były 2 sezony Power Rangers. I żadnego więcej. Kropka.). Od 7 godzin nie robię nic innego. Ten serial jednak jest magiczny. Więc teleportuję się klepać Zeda i Ritę, a Wam pozostawiam kultowy opening.

Jeśli coś w Wszym sercu zadrżało- teleportujcie się czym prędzej na kinomaniaka i dołączcie do mnie, bo zastępy kitowców czekają na przeklep, a w 6 osób (5 Power Rangersów i ja^^) mozemy sobie nie poradzić, a po Zordy szkoda dzwonić. Tut tut tudut tut tut.

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +3 -
Marek Adamczyk
Ranking: 1293 Poziom: 43
PD: 11124
REPUTACJA: 931