Blog użytkownika ManoWar74

ManoWar74 ManoWar74 14.02.2018, 15:50
Blog ANTYdepresyjny 1 !!!
515V

Blog ANTYdepresyjny 1 !!!

Zaniepokojony ostatnimi smutnymi blogami i depresyjnym klimatem  gnębiącym użytkowników tego portalu i tej parszywej nory zwanej szałtboksem - przyjąłem misję ratunkową zleconą mi przez tajemniczego druida ( nadol:) w kapturze..

Bloga ma za zadanie postawić Was na nogi , musicie mieć siłę i energię do grania , oglądania się za samiczkami , pompowania bicków i życia na pełnym gazie :)

 

Na dobry początek zdradzę Wam kilka żelaznych barbarzyńskich zasad :

1.Sport  - wysiłek fizyczny sprawia że Wasza ciało się wzmacnia , mięśnie rosną i stają się wytrzymalsze , kondycja ulega poprawie , Wasz wygląd się poprawia - zmienia się sposób w jaki Wy sami się postrzegacie , ma też olbrzymi wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie psycho-fizyczne..

Krew, pot i łzy - im więcej potu i łez na treningu - tym mniej potem krwi i przegranych w prawdziwej walce zwanej życiem.

 

Pamiętajcie że e-sport to ściema i nie ma żadnego pozytywnego wpływu na Wasze dobre samopoczucie !

Prawdziwi barbarzyńcy i wojownicy nigdy się nie poddają - upadłeś - powstań !

Nie dałeś rady za siódmym razem - próbuj ósmy raz - sami decydujemy kiedy przegrywamy , a kiedy zwyciężamy !

 

Nie ważne jaki rodzaj  sportu sobie wybierzecie - może być siłownia , pływania, bieganie, jazda konna , sporty walki czy piłka nożna - macie się czuć zmęczeni, zajechani , ale szczęśliwi - z wiadomych powodów szachy i golf odpadają :P

Nie ma żadnych wymówek że nie mam kasy na karnet - do robienia pompek, przysiadów , brzuszków i podciągania się na drążku wystarczy kawałek podłogi i solidny drążek.

Biegać można w deszczu , śniegu czy pod wiatr - ludzkie ciało jest stworzone do polowań na tygrysy i 80 kilometrowych marszów - pamiętajcie że mięsień nieużywany - zanika:D

 

 

A i pamiętajcie - żadnych obcisłych spodni typu rurki - wyglądają obleśnie , gniotą jajca które potrzebują przestrzeni i odpowiedniej temperatury do produkcji testosteronu który odpowiada za  Waszą siłę, masę i potencję !

 

2. Myślcie pozytywnie - niby banał , takie łatwe , ale mało osób w to wierzy i świadomie stosuje -a przecież tylko od Was zależy o czym myślicie - kształtują nas nasze nawyki - jeżeli masz kiepskie nawyki - kiepsko myślisz, kiepsko wygladasz i kiepsko się czujesz..proste nie ?

Musimy się pogodzić z tym że nie na wszystko w życiu mamy wpływ , czasem są problemy , stresy i ogólnie pod górkę i wiatr w oczy... nie znaczy to jednak że mamy brać wszystko do głowy i się zamartwiać - nie można się poddawać , jeżeli myślimy negatywnie to to do siebie przyciągamy - w naturze jest zasada - to o czym myślisz - to rośnie.

Pewien stary Indianin Cherokee nauczał swoje wnuki. Powiedział im tak:
– Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka.

 

Walczą dwa wilki:

jeden reprezentuje strach, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę i poczucie wyższości.

Drugi to radość, zadowolenie, zgoda, pokój, miłość, nadzieja, akceptacja, chęć zrozumienia, hojność, prawda, życzliwość, współczucie i wiara.

Taka sama walka odbywa się wewnątrz was i każdej innej osoby.

Dzieci myślały o tym przez chwilę, po czym jedno z nich zapytało:
– Dziadku,  a który wilk wygra?
– Ten, którego nakarmisz – odpowiedział stary Indianin.

 

Różni ludzie mają różne problemy , małe i duże , w sumie to każdy je ma - trzeba tylko próbować je pokonać i pamiętać że po każdej burzy w końcu wychodzi słońce , i najciemniej jest prze świtem..

Otaczajcie się pozytywnymi ludźmi , unikajcie tych którzy gaszą Wasz uśmiech i są wiecznie niezadowoleni , uśmiechajcie się do ludzi i przyjmujcie uśmiechy innych:)

Najlepiej kupcie i przeczytajcie sobie jakąś książkę o pozytywnym myśleniu - nawet jak nie zadziała , to czytając poczujecie się lepiej :P

 

Generalnie rasa ludzka słabnie , dexx twierdzi że od dawna obserwują na kosmici którzy czekają aż osłabniemy tak że nie damy rady podnieść widelca ze schabowym  i skończą nam się stejki.

Mężczyźni kiedyś i dziś:

 

albo to:

 

Kurdebele ta plaga jest nawet w świecie zwierząt i sam król jest zarażony:

 

Myśląc przyszłościowo musimy wziąć się w garść i wrócić do korzeni - żadnych depresji , tylko głowa do góry i do przodu.

Mam nadzieję że ten blog spowoduje że barbarzyńskie ziarno mocy padnie na żyzną glebą i przyszłość będzie nasza , uratujemy świat , PPE i nas samych , a kosmici niech czekają aż dostaną zaparcia kichy:P

 

Na koniec dzielę się z Wami kosmiczną mocą i pozytywnymi wibracjami:

 

Podsumowując:

Crom się śmieje z Waszych depresji , dlatego Wy również musicie się śmiać - proste :)

Dupa w troki i zapierdzielać na trening w celu przewietrzenia czachy i zrobienia najlepszej formy w życiu - bo kiedy jak nie w tym roku:P

Żadnych dlc nie planuję , blog jest blogiem jasnym jak słońcem , z pozytywnym przekazem i powstał wyłącznie w celach rozrywkowych i w celu uratowania świata :) 

 

P.S. Jeżeli nie dostanę co najmniej 10 plusów , to kij Wam w du..oko , nie będę tracił swego cennego czasu który mogłem przeznaczyć na granie i jajecznicę - drugi raz Was nie będę ratował !!!

 

Tagi: siła

Oceń notkę
+ +60 -

ROBERT KUBICA NR 1, #KOCIAMAFIA WSZYSTKO WIDZI
Oceń profil
+ +150 -
ManoWar74
Ranking: 13 Poziom: 82
PD: 68535
REPUTACJA: 40094