Blog użytkownika repip

repip i jego literki

repip repip 01.04.2019, 21:16
Wyzwanie Retro Bingo
302V

Wyzwanie Retro Bingo

A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu” uwielbiam ten cytat z klasyka filozofii chybastosowanej. Pora zrobić coś niecodziennego, czego tu nie było, pora zagrać w bingo!

Tak, bingo, tak, to co tu robimy nie do końca jest bingo, tak, my tak na serio to nie prima aprillis! Z tym niecodziennym pomysłem uderzył do mnie Yangberg, który podpatrzył pomysł na jakiejś stronce z książkami. Dzięki tej zabawie czytelnicy urozmaicali sobie lekturę doborem książek z różnej dziedziny. No ale tak na sucho coś tu szwargolę a nie podałem konkretów. Postanowiłem, że wprowadzimy pomysł „bingo” na naszych łamach, pomysł który będzie oczywiście dostosowany do naszego hobby. Gry wybieracie sobie sami, wedle uznania, gracie w to co lubicie, my dajemy Wam tylko ogólne kryteria. Może popatrzcie najpierw na tabelkę:

 

 

Już widzicie do czego to zmierza, zasady są proste:

  • zaczynamy grę od 1 kwietnia 2019, zakończymy 1 października 2019 (gry zaliczone wcześniej odpadają, napoczęte przed 01.04, a skończone po mogą być)
  • jedno pole = jedna gra (nie można np. przechodząc Crasha na PSX zdobyć jednocześnie Skoczka, Fana Sony i Młodego Retrosa)
  • jedną grę liczysz raz (nie przechodź w nieskończoność Super Mario Bros. bo się nie liczy)
  • trzeba mieć 5 pól w jednym rzędzie (pion, poziom, ukos)
  • jeśli ktoś miał jedno „bingo” drugie musi robić inną ścieżką (np. zrobiłeś A1 do A5, to już tej konkretnej nie możesz dublować)
  • co jakiś czas (wstępnie co miesiąc) będziemy publikować update tego wpisu z informacją jak nam idzie, liczymy również na update z waszej strony. W zależnosci od odzewu update będzie publikowany tylko na RnG, lub combo RnG+ppe, piszcie pw lub pod tym wpisem czy jesteście zainteresowani
  • uczestnictwo kompletnie „for fun”, nie będziemy nikomu zaglądać do łóżka i żądać udowodnienia skończonych gier, sami też bierzemy w grze udział. Mimo wszystko Borsuk dla najbardziej aktywnych pewnie znajdzie coś ciekawego w swej norze na koniec wyzwania

Tak więc dajcie znać jak się Wam podoba, a przede wszystkim dołączcie do wyzwania "Bingo RnG". Kompletnie for fun i bez zobowiązań, ale dla urozmaicenia sobie grania bo pamiętajcie - nuda zabija! Wstępnie jeszcze przed publikacją zaraziłem tym pomysłem kilka osób, więc chyba nie jest taki zły ;)

Może komuś uda sie zrobić wszystko?

Gdyby zasady wymagały doprecyzowania to rezerwujemy sobie prawo do ich modyfikacji.


Wpis jest publikowny również na retronagazie.eu

znajdziesz nas też na facebooku i twitterze

Tagi: retronagazie.eu

Oceń notkę
+ +12 -

retronagazie .eu
Oceń profil
+ +145 -
repip
Ranking: 40 Poziom: 78
PD: 60444
REPUTACJA: 36005