Blog użytkownika Litas

Litas

Litas Litas 29.09.2013, 20:39
Nadrabianie zaległości-Bioshock
363V

Nadrabianie zaległości-Bioshock


  Swoje PS3 zakupiwszy niecały rok temu mam o tyle dobrze, że biblioteka wartościowych tytułów jest przeolbrzymia i można spokojnie i tanio nadrabiać zaległości.


   Zatem Panie i Panowie: Bioshock.
   Dwa dni temu ukończyłem swoją pierwszą przygodę w Rapture.
Wrażenia? Uwielbiam art deco, zatem stylistyka podwodnego miasta bardzo przypadła mi do gustu.
   Grafika? Na to jakoś szczególnie nie zwracam uwagi, dopóki graficzne potworki nie atakują mnie co chwilę z ekranu. Zatem nie uważam, żeby nawet dzisiaj oprawa w pierwszym Bioshocku mogła komukolwiek przeszkadzać.
   Klimat upadającego coraz bardziej miasta, niepewność co czyha za rogiem, emocjonujące potyczki z obrońcami Małych Siostrzyczek, łączenie ataków fizycznych i zdolności uzyskanych dzięki plazmidom daje razem wspaniałą mieszankę, która zrobiła na mnie niemałe wrażenie. Pomimo tego, że czasu za dużo
na granie nie mam i staram się nie przeznaczać na to całych wieczorów, niejednokrotnie łapałem się na tym, że po przerwie na kolację jeszcze na trochę włączałem konsolę, żeby kontynuować przygodę w głębinach.
   Podsumowując, wizyta w Rapture daje mnóstwo satysfakcji, z odkrywania historii upadku podwodnej utopii.
   Tak to się mniej więcej prezentują przeżycia, osoby która niedawno stamtąd wróciła  i już zdążyła wybrać się  tam znowu dzięki edycji Ultimate Rapture:)
   Więc znów przemierzam ulice i korytarze na dnie oceanu tym razem jako Big Daddy :)

 

  A na koniec mała polecanka w ramach rozwijania innych zainteresowań niż granie.
Ostatnio przeczytana książka: Chłopcy i Chłopcy 2 Jakuba Ćwieka. Kto autora zna, temu polecać nie trzeba, zaś tym, którzy styczności nie mieli, dość powiedzieć, że Zagubieni Chłopcy i Dzwoneczek (tak dokładnie, ci od Piotrusia Pana) wrócili i dorośli,a właściwie stali się jedynie trochę starsi ;).

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +2 -
Litas
Ranking: 1106 Poziom: 46
PD: 13518
REPUTACJA: 396