Papierowy blog

Luck77

Luck77 Luck77 16.04.2017, 11:03
Papercraft #16 – Crash Bandicoot
863V

Papercraft #16 – Crash Bandicoot

Zapraszam do kolejnego wydania mojego bloga z papieru. Z okazji zbliżającej się premiery odświeżonych przygód Crasha Bandicoota stworzyłem ten oto jego papierowy model.

W ciągu 20 lat od powstanie pierwszej części przygód Crasha wystąpił on w niemal 20 produkcjach na przeróżnych platformach, od Playstation 1, 2, przez X-boxa, Gamecube, aż po konsole przenośne takie jak Gameboy Advance, DS, a nawet Nokia N-Gage. Natomiast na czerwiec bieżącego roku zapowiedziany został remake pierwszych 3 odsłon w odświeżonej grafice na PS4. To właśnie te części uznawane są przez wielu za najlepsze gry z serii które przyczyniły się do wzrostu popularności pierwszej stacjonarnej konsoli Sony, a nawet uczyniły Craha nieoficjalną maskotką pierwszego Playstation.

Kim natomiast jest sam nasz główny bohater dzisiejszego bloga? Otóż Crash jest antropomorficznym jamrajem pasiastym powstałym w wyniku eksperymentów przeprowadzanych na nim przez Neo Cortexa, który to za pomocom niego jak i paru innych zmutowanych zwierzątek chciał przejąć władzę nad światem (plan godny Pinkiego i Mózga). Charakterystyczny w jego wyglądzie jest duży czarny nos, zielone oczy oraz czerwono brązowe włosy na głowie. Jedynymi elementami jego ubioru są z kolei niebieskie dżinsy oraz trampki. W większości gier nosi także rękawiczki bez palców, jednak model na podstawie zrobiłem figurkę pochodzi z gry Crash Of The Titans w której to tych rękawiczek nie posiadał odsłaniając tym samym swoje tatuaże na dłoniach i rękach.

Jak zwykle zapraszam do oglądania, komentowania i do zobaczenia następnym razem ;)

 

A tu zdjęcie Crasha ze swoim kumplem Spyro.

 

Tagi: #papercraft #crash #spyro

Oceń notkę
+ +49 -

Oceń profil
+ +45 -
Luck77
Ranking: 361 Poziom: 55
PD: 21524
REPUTACJA: 4229