Papercraft #19 - Final Fantasy IX – Zidane

BLOG
323V
Papercraft #19 - Final Fantasy IX – Zidane
Luck77 | 09.07.2018, 20:15

Dzisiaj na moim blogu ponownie postać z gry Final Fantasy IX. Tym razem jest to główny bohater całej przygody – Zidane Tribal.

Zidane to słynny francuski piłkarz pochodzenia algierskiego, obecnie trener…. , no dobra, to nie ten Zidane. Chociaż jako ciekawostkę mogę dodać, że w francuskiej wersji gry jego imię brzmi Djidane, właśnie po to żeby nie kojarzyć go niepotrzebne ze sławnym piłkarzem.

Zidane Tribal jest złodziejem pracującym dla trupy teatralnej Tantalus. Poznajemy go gdy wraz z pozostałym członkami zespołu planuje misję porwania księżniczki Aleksandrii Garnet. Po tym wydarzeniu akcja nabiera rozpędu i jak to często bywa przeistacza się w misję ratowania świata.

Główny protagonista 9 odsłony serii jest zrelaksowany, swobodny, towarzyski i ogólnie przyjaźnie nastawiony dla otoczenia. Flirtuje z kobietami, ale w szczególności rozwija swoje uczucia do Garnet. Kiedy sytuacja tego wymaga, może być poważniejszy, szczególnie w obliczu niebezpieczeństwa. Zidane dba o otaczających go ludzi, często udzielając im rad na temat życia i jest bezinteresowny w swoich działaniach.

Zidane ma warstwowe blond włosy związane w krótki koński ogon. Ma zielone oczy i ogon przypominający ten u małp. Nosi białą koszulkę bez rękawów pod krótką, zielonkawą kamizelką zwieńczoną skórzanymi akcentami na ramionach i plecach. Z przodu nosi koronkowy biały żabot zwieńczony zieloną wstążką zawiązaną w kokardkę. Nosi również niebieskie spodnie, brązowy pas, jasnozielone rękawiczki z dużymi niebieskimi mankietami i parę jasnozielonych i białych mankietowych botków z niskim obcasem.

 

Prezentowany przeze mnie model ma 18 cm wysokości i przedstawia go w stroju opisanym powyżej oraz z bronią „The Ogre” trzymaną w prawej ręce.

Zapraszam do oglądania, komentowania i do zobaczenia następnym razem ;)

4

Na koniec jedno zdjęcie z ziomkiem z drużyny. Jeszcze tylko dwójka i mogą ruszać w świat!

 

17

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych