BlogCraft

Roland Ninja

ROLAND NINJ4 ROLAND NINJ4 29.12.2013, 18:13
Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 23 i 24: LADY oraz NARIKO
1256V

Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 23 i 24: LADY oraz NARIKO

W dzisiejszej prezentacji, udział biorą jedne z najbardziej wybuchowych lasek w świecie elektronicznej rozrywki. Kobiety które się ognia i demonów nie imają, a z gargantuiczną bronią palną oraz białą, posługują się niczym Rambo przedzierający się przez zastępy wrogów. Oto gorąca buntowniczka Lady, oraz nieposkromiona Nariko!

KANDYDATKA NR. 23

LADY

 

Wiek: Nieznany

 

Wymiary:

- Wzrost: 171 cm

- Waga: 62 kg

- Biust: C

Oczy: Heterochromia: Jedno Zielono-niebieskie, drugie czerwono-Różowe!

 

Włosy: Czarne

 

Pochodzenie: Nieznane

 

Występowanie: Seria Devil May Cry

 

Debiut: Devil May Cry 3: Dante's Awakening

 

Zainteresowania: Duże giwery! Ogólne sianie rozpierduchy i polowanie na pomioty piekieł!

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Lady? Pierwsza kobieta w zestawieniu, o której ciężko cokolwiek powiedzieć. Jej historia i pochodzenie jest owiane tajemnicą, a dziewczyna pojawia się zazwyczaj znienacka, w chmurze dymu i iskier, uprzedzonych eksplozjami i walącym się w gruzy otoczeniem. W sumie to wiadomo tylko parę faktów, jej prawdziwe imię to ponoć Mary, była córką księżnej i potężnego nekromanty Arkhama, oczywiście z nieprawego łoża. Ponoć sam ów czarnoksiężnik, zaślepiony upiornym dążeniem do władzy, zabił w szale matkę Lady, a ją pozostawił w przytułku. Osierocona dziewczyna, dorastała w niewiedzy, obrastając przy tym wściekłością i rządzą zemsty na zabójcy swojej matki. Lata treningu w wybranej przez nią profesji, którą stało się polowanie na demony i wszystko co z okultyzmem związane, naprowadziły ją na trop Akhama właśnie, który na domiar złego okazał się ojcem dziewczyny. W trakcie polowania na tatuśka, losy Lady połączyły się z losami Dantego, pół człowieka, pół demona, który był kolegą po fachu dla Mary. Jednakże jego pochodzenie z początku, było czymś odrażającym dla łowczyni, która przywitała go posyłając parę rakiet na dzień dobry. Dante wygrał pojedynek, bo miał przewagę doświadczenia i korzeni z których się wywodził. Ostatecznie połączyli siły i zgładzili, przebrzydłego Arkhama. Lady przyłączyła się na dobre do Dantego stając się nie jako, jego prawą ręką od przyjmowania i organizacji zleceń polowań na demony. Wpakowali się razem w niejedną okultystyczną zadymę, nabierając razem doświadczenia, a ich współpraca kwitnie po dziś dzień. Lady to diabelnie seksowna kobieta o idealnych kształtach, pewna walorów jakimi dysponuje, bardzo lubi się z nimi obnosić i uwydatniać fikuśnymi fatałaszkami w stylu Goth. Jej cechą charakterystyczną są dwa różne kolory oczu, czyli tak zwana heterochromia. Patrząc w jej zadziorną twarz udekorowaną tym tajemniczym spojrzeniem, czuć nie lada mistycyzm nie wiadomego pochodzenia. Kto wie? Może sam Arkham jest odpowiedzialny, za iście demoniczne, czerwone oko córeczki? Lady Mary, sprawia wrażenie, otwartej na propozycje, dziewczyny na podryw, niechaj jednak, mają się na baczności ci, którzy nie obdarzą jej stosownym szacunkiem. Tak się składa że jej największą kompanką przygód jest, prawie dwumetrowa wyrzutnia rakiet, zakończona nożem bojowym w roli bagnetu, co w połączeniu z jej wybuchowym charakterkiem, daje mieszankę, godną składu chemicznego Nitrogliceryny!

 

KANDYDATKA NR. 24

NARIKO

 

Wiek: 23 lata

 

Wymiary:

- Wzrost: 162 cm

- Waga: 56 Kg

- Biust: C

Oczy: Piwne

 

Włosy: Czerwone

 

Pochodzenie: Nieznane

 

Występowanie: Heavenly Sword

 

Debiut: Heavenly Sword

 

Zainteresowania: Olbrzymi, morderczy arsenał! Sztuki walki mieczem, akrobatyka i ciężkie wytrzymałościowe treningi, walka ze złem za pomocą zła!

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Nariko! Dziewczyna narodzona z piętnem i w hańbie. Była córką możnowładców, władcy Shena i nieznanej matki, która zmarła przy porodzie. Od urodzenia traktowana jak wyrzutek społeczeństwa, a to za sprawą, przepowiedni, która jasno i wyraźnie mówiła że w roku jej narodzin, urodzi się męski potomek Shena, który poprowadzi ich klan do zwycięstwa, nad ciemiężycielami. Stało się całkowicie na odwrót. Nariko dorastała jak zwykła dziewczyna, wśród ludu, bez żadnych książęcych przywilejów które jej przysługiwały. Jej jedyną przyjaciółką, była przybrana siostra Kai, z którą łączyła ją nierozerwalna więź. Życie nie było usłane różami, przez co dziewczyna wyrosła na bardzo nabuntowaną, upartą i walczącą o swoje, dumną kobietę, która nie raz wypowiedziała swojemu ojcu posłuszeństwo, w zamian za traktowanie jej jak odszczepieńca. Kobieta zaczęła poddawać się okrutnym i ciężkim treningom, które niejako miały na celu pokazanie ojcu, jak bardzo się myli w stosunku do niej. W czasach gdy na żyjące w pokoju społeczeństwo, napadły wojska nikczemnego Króla Bohana, Nariko pomyślała że to jest najlepszy moment żeby wszystkim pokazać swoją wartość, stając do walki z armią zła. Posunęła się przy tym do złamania, największego zakazu, panującego wśród jej ludu, mianowicie wykradła ze świątyni i dobyła magicznego Niebiańskiego Miecza, o którym legendy mówiły że został zesłany przez bogów i może być dobyty tylko przez bogów, a każdego nieśmiertelnika czeka śmierć w zetknięciu z niebiańską stalą. Nariko obaliła mit i wykazała się nie lada umiejętnościami, podpartymi magicznym mieczem, w walce przeciwko Bohanowi. Niestety naraziła się tak bardzo że została weń wygnana ze społeczności, a legenda okazała się prawdą. Miecz z każdym zabitym przez Nariko wrogiem, odbierał też cząstkę jej życiowej energii. Dowiedziawszy się o tym, nie mając nic do stracenia, dziewczyna ruszyła w kampanię przeciwko Bohanowi, a towarzyszyła jej tylko szalona siostrzyczka Kai. Płomiennowłosa, buntownica o diablim charakterze, pięknym i powabnym ciele, hipnotyzującym, kobiecym głosie oraz rzeźbionej twarzy, nakreślonej azjatyckimi cechami. Do tego niezwykle zwinna i waleczna! Czego chcieć więcej? Kobieta idealna, niestety tylko dla amatorów żelaznych zbroi, bo gdy Nariko się rozzłości, wszystko wokół idzie w drzazgi, młócone ciężkim orężem, z którym nigdy się nie rozstaje.

Oto i nasze pogromczynie, zła, demonów i wszelkiego tałatajstwa, panoszącego się w piekielnych i magicznych odmętach uniwersów! Ufam, że dzięki swoim wybuchowym i buntowniczym charakterom, zyskają one wystarczającą ilość głosów w zbliżającym się głosowaniu. Przypomnę zarazem, że do zaprezentowania zostało już tylko 6 kandydatek, ponadto gracze mogą nadal zaproponować swoje kandydatki, które a nóż pokryją z moimi, autorskimi, albo i zdecydowanie zdetronizują, przewidywane kandydatki. Zapraszam do komentarzy.

Tagi: Devil May Cry heavenly sword

Oceń notkę
+ +7 -

*Anti-Society B-Stard* B-)
Oceń profil
+ +126 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 21 Poziom: 79
PD: 60913
REPUTACJA: 27413