BlogCraft

Roland Ninja

ROLAND NINJ4 ROLAND NINJ4 09.12.2013, 14:28
Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 17 i 18: CATE ARCHER oraz JOANNA DARK
2057V

Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 17 i 18: CATE ARCHER oraz JOANNA DARK

Każdy zna Jamesa Bonda, ale czy każdy zna jego wszystkie żeńskie odpowiedniki? Raczej nie. Tak się składa że w dzisiejszym zestawieniu, przybliżę państwu dwie z nich, dwie przebiegłe bohaterki zapomnianych gier, najlepsze w swoim fachu, prawdziwe tajne agentki. Proszę o uwagę, przed państwem Cate Archer oraz jej koleżanka po fachu, współczesna Joanna Dark!

KANDYDATKA NR. 17

CATE ARCHER

 

Wiek: ok. 30 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: 170 cm

- Waga: 56 kg

- Biust: C

Oczy: Szaro-niebieskie

 

Włosy: Brązowe

 

Pochodzenie: Anglia

 

Występowanie: Seria No One Lives Forever

 

Debiut: No One Lives Forever

 

Zainteresowania: Szpiegostwo, misje dywersyjne oraz wybuchowe gadżety 

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Cate Archer, to typowa brytyjska panna z dobrego domu. Jako córeczka zamożnych, szkockich szlachciców, wychowana w iście królewskich warunkach, Cate nigdy nie zaznała biedy i zła otaczającego ją świata. Wychowana przez kochającego ją nad życie ojca, miała wszystko czego dusza zapragnie, w zamian tylko musiała być lojalna ojcu i zachowywać się jak na księżną przystało. Była nauczana przez najlepszych profesorów w regionie, ćwiczyła dykcję, zasady dobrego wychowania oraz w wolnym czasie szermierkę, nawet pomimo tego że to kobiecie nie przystało, ojciec godził się na wszystkie kaprysy swojej jedynaczki. Cate nie wiedziała że w duchu, ojciec sobie nie radził z otaczającym go światem, zapadł się całkowicie w sobie, zaraz po śmierci jej matki w bardzo młodym wieku. Z każdym rokiem było coraz gorzej, aż do momentu w którym nie wytrzymał i popełnił samobójstwo, zostawiając Cate samą sobie na pastwę losu, jednakże z wielkim majątkiem. Po śmierci ojca, dziewczyna objęła całkowicie inną drogę, od tej planowanej przez Lorda Archera. Zaczęła ciężko trenować, sztuki walki gimnastykę, wszystko to aby pomóc ujść, wewnętrznemu gniewowi. Po latach, pod przykrywką księżnej z dobrego domu, zaczęła kraść dzieła sztuki, oczywiście wykorzystując przy tym wszystkie nabyte przez lata talenty. Stała się najlepszym złodziejem na Wyspach Brytyjskich. Była nieuchwytna i przebiegła i o takiego właśnie Agenta, potrzebowała specjalna jednostka, szkockiego wywiadu o nazwie Unity. Organizacja wysłała swojego najlepszego człowieka, z zadaniem zwerbowania, niepokornej księżnej, był nim Bruno Lawrie. Posunął się on do podstępu, mianowicie podrzucił Cate informacje o kolejnym łakomym kąsku do zwędzenia, dziewczyna złapała się na przynętę jak młody rekin. Gdy wykradła niepostrzeżenie ów przedmiot, zaimponowała całkowicie Brunowi, który już następnego dnia złożył jej ofertę nie do odrzucenia. I tak oto Cate stała się agentką Unity, jedną z najlepszych na świecie Tajnych Agentów do spraw walki z terroryzmem i megalomanami świata! Cate Archer to kobieta wykorzystująca nie tylko swoje umiejętności, ale i wdzięki do uzyskania celu. Jest przenikliwe spojrzenie i kobiecy głos, wypełniony angielskim akcentem, na prawdę potrafią zniewolić każdego. Do tego dochodzi jej obłędne, rzeźbione ciało, którym porusza we wszystkie strony, niczym modelka na wybiegu oraz jej brązowe, błyszczące włosy, fruwające na wietrze. Wszystko to składa się na obraz kobiety idealnej, jednak niech nie zwiedzie was ta pani, bo jej natura jest iście zabójcza jak jej aparycja!

 

KANDYDATKA NR. 18

JOANNA DARK

 

Wiek: ok. 30 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: 165 cm

- Waga: 50 kg

- Biust: C

Oczy: Niebieskie

 

Włosy: Rude

 

Pochodzenie: USA

 

Występowanie: Seria Perfect Dark

 

Debiut: Perfect Dark

 

Zainteresowania: Szpiegostwo, misje dywersyjne, wybuchowe gadżety, broń o dużym kalibrze oraz wszystko co z nimi związane

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Joanna to kobieta, którą życie doświadczyło dość ciężko od samych jego początków, mianowicie urodziła się z wieloma wrodzonymi wadami układu kostnego, a przede wszystkim kręgosłupa. Do wieku 5 lat nie mogła chodzić, a udało jej się to w końcu, tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu jej kochającego ojca, który poświęcił i środki i kontakty na leczenie swojej jedynej córeczki. Ojciec był szefem najemniczej organizacji, łowców nagród, przyjmujących kontrakty na łotrów tego inwigilowanego świata, niedalekiej przyszłości. Jak to zwykle bywa, ojciec chciał żeby córka poszła w jego ślady, a jako że wychowywał ją zupełnie sam, zaczął ją szkolić w sztukach walk i posługiwaniu się bronią, uważając przy tym że ów wiedza przyda się dorastającej pannie w tym brutalnym świecie. Joanna niczym u niewidomych o wzmocnionym słuchu, dzięki terapii wykształciła w sobie bardzo mocny i giętki układ kostny, co wspomogło ją w iście katorżniczych, akrobatycznych treningach z jej ojcem. Po latach ostrego treningu, Joanna wstąpiła w szeregi, małej prywatnej armii swojego ojca, w której na wspólnych misjach, nabrała niezbędnego doświadczenia, które pomogło jej w samorealizacji własnych celów i późniejszym wstąpieniu do profesjonalnej organizacji walczącej z terroryzmem na całym globie, a była nią prywatna Armia o nazwie Carrington Institute, dla której wykonała szereg misji o strategicznym znaczeniu dla równowagi na świecie. Pracując dla tej organizacji, dorobiła się tytułu Perfect Dark, który przyznawano tylko najlepszym z najlepszych w tym fachu. Joanna, to szczupła i wydawało by się wiotka kobietka o drobnej posturze, jednak to co wydaję się na pierwszy rzut oka, jest dość mylne. Panna Dark, to zabójcza machina o ognistym temperamencie, która się kul nie ima, a bronią posługuję się z finezją godną Johna Rambo. Jej płomieniście rude włosy, okazjonalnie farbowane na czerń, świetnie komponują się z tłem, ognistej pożogi, którą zostawia po sobie perfekcyjna ciemność! Tak więc miejcie się na baczności, w obecności tej kobiety, bo gdy uwiedzie was swym głosem i głębią niebieskich oczu, nawet nie spostrzeżecie się jak blisko was podeszła, a następnym jej ruchem będzie przyłożenie lufy do waszej skroni!

 
Dwóch James'ów Bond'ów w spódnicy, bo jakże inaczej można nazwać nasze kolejne kandydatki. Istne, chodzące i tykające bomby, których zapalniki tylko czekają na godny moment do detonacji. Czy nasz panie zaskarbią sobie uwagę widzów? To jest pytanie?

Tagi: perfect dark

Oceń notkę
+ 0 -

*Anti-Society B-Stard* B-)
Oceń profil
+ +126 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 21 Poziom: 79
PD: 60988
REPUTACJA: 27549