Blog użytkownika Maciej P

Maciej P Maciej P 08.02.2014, 01:46
AC4 Wyzwanie społecznościowe.
662V

AC4 Wyzwanie społecznościowe.

Witajcie ponownie w świecie Assassin's Creed Black Flag. Dzisiaj kolejny news dotyczący wyzwań społecznościowych.

Ubisoft udostępnił nam kolejne wyzwanko. Tym razem za cel postawiono nam upolowanie zwierząt w ilości 1.000.000 ale spokojnie, nam w udziale przypadło ukatrupić jedynie 5 zwierzaków. Aktualny postęp całościowy wynosi 47% więc za pewne jutro bądź po jutrze zadanie będzie wykonane. Jaka nagroda tym razem? O tym przekonamy się gdy będzie 100% ale za pewne kolejne mieczyki lub pistolety do kolekcji w rezydencji Kenway'a. Tak więc Assassyni do dzieła.

 

PS. Nareszcie udało mi się ukończyć wszystkie dodatkowe zadania w misjach głównych jednocześnie uzyskując 100% synchronizacji, 100% wyzwań abstergo i trofeum. Tak więc pucharków mam już 94% i aby uzyskać platynkę zostały do zebrania już tylko 4 trofea. Na moje nieszczęście jak za pewne się domyślacie, wszystkie dotyczą trybu multi. W tym miejscu liczę na ciebie Hantos bo na obecną chwilę ten tryb mnie aż odstręcza, a może wspólnie jakoś to zejdzie.

 

Tak już całkiem na koniec mam dla was małego spoilerka a mianowicie jedno z odblokowanych oszustw dostępnych w grze, które sprawia, że wszyscy wrogowie zmieniają się w... no cóż, sami zobaczcie ;)

 

 

Przepraszam za dość kiepską jakość screenshota ale nie umiem inaczej zgrać sobie screena jak użyć share'a i wrzucić na facebooka by stamtąd zapisać na dysk. Niestety facebook kompresuje foty więc poszło po jakości jak widać. Jeśli znacie inny sposób na zgranie screenów na PC'ta dajcie znać :)

Tagi: AC4 Assassin's Creed Społecznościowe Ubisoft wyzwanie

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +24 -
Maciej P
Ranking: 4494 Poziom: 29
PD: 3639
REPUTACJA: 253