Blog użytkownika Darokar

Darokar

Darokar Darokar 14.08.2014, 07:20
ESL nie płaci 10 000 zł za turniej World of Tank Xbox 360
427V

ESL nie płaci 10 000 zł za turniej World of Tank Xbox 360

        Electronic Sport Leauge znana ostatnio organizacja zajmująca się organizowaniem wszelakiej maści turniejów i imprez związanych z grami.

Jak się okazuje niestety firma często nie wypłaca pieniędzy w terminie ale zarzeka się że nigdy nie przekracza 90 dni,  z różnych forów wynika iż faktycznie mimo zwlekania z płatnościami dotrzymywała terminów płatności aż to teraz.

 Jakiś czas temu było dosyć głośno na temat turnieju na konsoli Xbox 360 w grze World of Tank która była ostatnio bardzo promowana na wszelkich forach i reklamach Microsoftu.

ESL któremu zostało powierzone zadanie zorganizowanie turnieju i wypłacenie nagrody zwycięzcom nie wywiązali się z umowy . Dodatkowo cały turniej był sponsorowany przez Electronic Arts Polska wraz z grupą partnerską Microsoft Polska. Wiec ESL przywłaszczył sobie pieniądze ( przypominam że chodzi o 10 000 zł ) jak to ujął ESL "Do  BigBIG Biker211077 oraz  bp Adrian PL, czyli reprezentantów najlepszej drużyny, trafi aż 10 000 złotych". Turniej został zakończony i wyniki zostały ogłoszone 6 maja uczestnicy w tym samym dni wysłali wszystkie potrzebne dane. Dziś mamy 14 sierpnia i nadal żaden z nich nie dostał ani złotówki. Po wielu kontaktach z adminami i zapewnienia przez nich iż "zawsze wypłacają pieniądze", w dalszym ciągu ich nie ma.

Jak widać nie taki ESL piękny jak go malują.

 

Podaję oryginalne linki do turnieju:

http://www.esl.e(...)by-ESL-/

http://www.esl.e(...)by-ESL-/

Tagi: afera esl Esport po godzinach; e-sport

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +3 -
Darokar
Ranking: 1436 Poziom: 43
PD: 11251
REPUTACJA: 404