Tu wpisz nazwę bloga,

czyli nudna podróż do mojej rzeczywistości.

Sycho Sycho 07.07.2015, 21:14
Gołąb marszczy Gruchę #2
1722V

Gołąb marszczy Gruchę #2

Witamy w nowym cyklu o nazwie „Gołąb Marszczy Gruchę”, który stworzyło dla Was trzech użytkowników PPE.pl: Fan PPE, Sycho oraz REALista. 

Panie i panowie, ladies and gentlemans, madame et garson, malcziki i dziewoczki - po tygodniu wyczekiwania macie to, czego nieświadomie potrzebowaliście przez ostatnie 7 dni! Kolejny odcinek GmG, tym razem pełen miłości, nienawiści i zaskakujących zwrotów akcji popis twórczości fana. Nawet w najśmielszych mokrych snach nie spodziewaliśmy się tak ciepłego przyjęcia, dlatego jest nam bardzo miło i serdecznie za nie dziękujemy (fan nie dziękuje). Oczywiście, zignorowaliśmy negatywne opinie dwóch osób, które pofatygowały się na tyle, by wylogować z konta i wykazać swoje niezadowolenie w pełni anonimowo - pomimo tego  doceniamy wysiłek. 
Dobra, żeby nie przeginać ze słodkościami, przejdźmy do wyniku naszego konkursu z poprzedniego odcinka. W stosunku głosów 2/1 wybraliśmy jednomyślnie ten:

Gratulujemy serdecznie Saptisowi. W nagrodę dostajesz od nas zaszczyt obecności w naszym blogu. Mamy nadzieję, że nagroda cię usatysfakcjonowała.

Po obowiązkowej formalności, zapraszamy do mięska tego wpisu, czyli nowego odcinka najlepszej i jedynej serii komiksów na ppe:

Na koniec kolejny konkurs dla naszych fanów. Dzisiaj dla was grafika z prawie-najpopularniejszym użytkownikiem ppe. Wasze zadanie jest proste, domyślić się kto to, a następnie zrobić z tego zajebistego mema! Liczymy na waszą kreatywność, bo na autora najciekawszej pracy czeka nagroda niespodzianka. Grafika czeka na was w galerii, powodzenia!

Zapraszamy również do zapoznania się z poprzednim odcinkiem:

http://www.ppe.p(...)he_.html

Tagi: GmG gołąb grucha i kominiarstwo lubi ma marszczy małego real

Oceń notkę
+ +53 -

Lubię Davida Cage'a
Oceń profil
+ +98 -
Sycho
Ranking: 38 Poziom: 79
PD: 61137
REPUTACJA: 31577