Blog użytkownika FLACZEK1988

FLACZEK1988 FLACZEK1988 14.06.2018, 16:25
ZLOT użytkowników PPE. Sierpień 2018.
385V

ZLOT użytkowników PPE. Sierpień 2018.

ZLOT użytkowników PPE. Sierpień 2018.

Siemka

Tak się złożyło, że jeden z portalowych luji (nie pamietam który) wpadł na pomysł zorganizowania zlotu w dosyć dziwnym miejscu. W skrócie „ w czarnej dupie jesteśmy” i to dosłownie. I nie chodzi tutaj o odbyt Adikona a o kopalnie soli w ogromnej aglomeracji niedaleko wsi Kraków.

Wstępnie miało by to wyglądać następująco. Zjeżdżamy na noc do kopalni. Próbujemy przeżyć. Metro i Gears of War za jednym zamachem. Jak ktoś wpadnie do solanki to będzie miał swoje 5 min w teleexpresie.

Przewodnik i bloger ze mnie jak ze Switcha konsola, więc myślż że pod tym adresem znajdziecie więcej informacji. http://kopalnia-bochnia.pl/ I w całym tym zamieszaniu rozchodzi się o wstępna listę luji tfu tzn ludzi chętnych wziąć udział w zlocie.

Potrzebna jest konkretna liczba ludzi do organizacji noclegu. W zależność od chęci można na następny dzień można zorganizować Paintball http://sherwood.com.pl/kontakt.html plus ognisko/grill., a wieczorem standardowo degustacja oraz konsumpcja płynów nie będących wodą lub sokiem. Jakiś klubik w Krakowie - wynajęty apartament będzie dobrą baza wypadową.

Jeśli chodzi o ceny/pobyt itd. będę aktualizował bloga na tyle, na ile mi moje leniwe dupsko pozwoli. Termin zlotu nie jest jeszcze sztywno ustalony. Wszystko można dograć. Wstępnie 25-26 sierpnia.

O swoich pomysłach/uwagach dajcie znać w komentarzach.

P.S. Pisane na telefonie. A człowiek od korekty jest na akcji odcinania sąsiada.

Tagi: Bochnia kopalnia Luje pasztetowa seta w bramie sól

Oceń notkę
+ +15 -

Enarso Ynos
Oceń profil
+ +46 -
FLACZEK1988
Ranking: 290 Poziom: 55
PD: 21968
REPUTACJA: 3466