KARCZMA

Senix

Senix Senix 30.05.2013, 16:09
Gro wróć do mnie !!!!
319V

Gro wróć do mnie !!!!

Ostatnio bardzo narzekamy na takie firmy jak Ubisoft,EA czy też SE zarzucając im, że robią tylko tasiemce i odgrzewane kotlety.W sumie muszę sie zgodzić z tym stwierdzeniem, ale zastanawia mnie czy jakby nie powstawały kolejne części Assassina i Fifki to by nam ich nie brakowała.Wróćmy do tematu tego bloga chciałbym podać pare tytułów, ba nawet legendarnych gier z PSXa, których chciałbym zobaczyć kontynuacje.

Zaczne od mojego ulubionego gatunki.

 

jRPG.

W pierwszej kolejności chciałbym aby SE stworzyło kontynuacje FFVIII, czyli takie Final Fantasy VIII-2, gdzie dokładniej byśmy poznali historie przygód Laguny, Ward i Kirosa, bo akurat oni zasłużyli na swoją gre.

Kolejnym jrgiem którego chciałbym kontynuacji jest Vagrant Story, które z miejsca stało by sie konkurencja dla Demon Souls.Wyobrażacje sobie VG z poziomem trudności jak Demon Souls, bo ja tak.

Następnym jrpgiem będzie Suikoden, ale pod warunkiem , że będzie w klimatach i fabule zbliżony do dwóch pierwszych części(jakoś III,IV,V-część mnie nie zachwyciły)

Ostatnio Namco Bandai udowadnia nam dzięki serii Tales of ........ , że jrpgi graficznie przypominające anime są w modzie i dostarczają dużo fajnego gameplayu.A więc znowu to SE, które zapomniało, że w swoim zakamarka maja dwie fajne serie jedna to SaGa Frontier, a druga to Legend of ......... , które idealnie pasują do grafiki zbliżonej do anime i byłyby idealna konkurencją dla Tales of ......

Już ostatnim jrpgiem którego chciałbym zobaczyć jest Chrono Break czyli kontynuacja serii Chrono.

 

Strategie RPG

Ciekawe o jakie strategie rpg mi może chodzić i od kogo?Zgadliście znowu SE, a te dwa tytuły to FF Tactics i Tactics Ogre(wiem przecież mamy ich remake, ale ja chce pełnoprawnych kontynuacji z taką 2 lub taką II w tytule) i oczywiście na duże konsole.

 

Horror z elementami rpg.

Zgadnijcie znowu od kogo będzie pochodził następny tytuł.Brawo i znowu SE.Kto by nie chciał trzeciej części Parasite Eve, ba kto by nie chciał zobaczyć Ayi w HD i to pod prysznicem.

Kolejnym tytułem będzie troche w moim mniemaniu nie docenione Galerians, które ma według mnie bardzo duży potencjał który został zszargany gównianą kontynuacja na ps2 o podtytule(jak dobrze pamiętam)n ASH.

 

Horror.

Dobra teraz to już zwyczajny horror bez elementów rpg.A wiem pewna firma która bardzo lubi dlc zapomniała , że w swoich rekach ma fajny tytuł, a mowa o Capcom i Dino Crisis.Teraz sie powtórze, ale kto by nie chciał zobaczyć Reginy "dzieczyny Jina" w czarnym obcisłym lateksie i to w HD walczącą z dinusiami.Nawet pójde dalej Dino Crisis w otwartym świecie np: na wyspie coś w klimatach Jurassic Park I i III.

Kolejne dwa tytuły, prawo do nich ma zgadnijcie jaka firma. Tak i znowu SE, a mowa tu o Legacy of Kain:Soul Reaver i grze legendzie Nigtmare Creatures.Ja chce i nawet rządam od SE nowych przygód Raziela, bo te z PS2 mnie nie przekonały, a co do NC chce gry horroru, która udowodni RE i SH jak powinien wyglądać Horror.

 

Przygodówka.

Fear Effect gra która za czasów PSXa wyprzedzała swoją ere dlatego chce jej powrotu, ale tylko od Cage.

 

Platformówki.

Na pierwszy ogień idzie Crash, ale tylko i wyłącznie od jego prawdziwych ojców Naughty Dog, bo reszta to patałachy i tak zjebały tą serie, że aż mi szkoda rudego.

Kolejna gra o której swoja firma zapomniała jest MediEvil aż sie dziwie, że Sony przez tyle lat nic w temacie nie robiała, a może na koniec tej generacji coś zrobią.Dobra żartuje, a szkoda , bo zagrałbym w nowe przygody Sir Daniela.

No i ostatnią platformówką będzie gra 2D, czyli Tomba, chętnie bym zobaczył nowe przygody rudowłosego który lubiał gryść świnki.

 

Wyścigi, aby napewno tylko wyścigi.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z powrotem jednej zacznej serii z PSXa zwanej Twisted Metal no i co?A no jednym sie podobało, a innym nie.Dla mnie gra była dobra i tylko dobra.Czemu nawiązuje do tego tytułu pewnie już wiecie, następnymi i zarazem ostatnimi tytułami będą już prawie gry legendy z czasów PSXa.A mowa o Vigilante 8, Destruction Derby i Road Rash.Chciałbym kontynuacji tych gier, bo uwazam, że gdyby powstały to Twisted Metal był by lepszy.A jak nie do druga częśc która by mogła powstać była by lepsza dzięki obecności konkurencj.

 

The End.

To już koniec moim wypocin na temat "Gro wróć do mnie". Co sądzicie o moich propozycjach powrotów, zgadzacie sie z nimi czy nie.A może byście chcieli innych gier za caszów PSXa, aby je przywrócić z grobu.Piszcie.

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +79 -
Senix
Ranking: 60 Poziom: 74
PD: 50823
REPUTACJA: 18225