Grania czas!

Zarządzanie czasem na granie

Ezronymius Ezronymius 27.02.2014, 11:53
No nie mogę, nie będzie o Warframe
555V

No nie mogę, nie będzie o Warframe

Powiem wprost. Nie podoba mi się cenzorskie podejście na PPE, które wynika z tego, że napisałem wprost jak chcę publikować tu. Ok, fajnie... tyle że "formalnie" narzędzia edytorskie jednak umożliwiają i linkowanie i umieszczanie filmów... 

Jeśli są mechanizmy do linków, to czemu ich nie używać? Dostałem formalny zakaz (pod groźbą usuwania postów) za stosowanie metody "ciąg dalszy nastąpi". Ehhh... whatever.

Nie będę robił copy-paste, bo to nie o to chodzi. Nie będę zapraszał "tam" bo mi tego nie wolno. Nie będę tu pisał, jak to fajnie mi się grało w Warframe, i dlaczego po kilku dniach zachwytu nad Warframe, przełączam się znów w BF4 (tak, wiem, rzygać się od tego chce ;) i ileż można "nie pokazywąć skilla"... Nie zapraszam i już. Czasu nie mam na takie użeranie się.

Ale co mi tam, film zamieszczę, bo edytor pozwala. I nie zapraszam. By nie było reklamy. Zresztą, pewnie tak cenzura mi to (i pozostałe posty też) wytnie...

 

Wiem, negatywny post z przesadzoną liczbą "nie" w każdym zdaniu. Cóż mogę rzec, jak jest kaganiec, to i jest dużo "nie". 

pozdrawiam
ezronymius

 

Tagi: Battlefield 4 Warframe

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +8 -
Ezronymius
Ranking: 2322 Poziom: 37
PD: 7554
REPUTACJA: 570