Blog użytkownika Jaszczomb

Jaszczomb Jaszczomb 02.11.2014, 20:08
Skandal! Molestowanie seksualne w Skyrimie!
1160V

Skandal! Molestowanie seksualne w Skyrimie!

Ile razy przechodziliście sobie drogą załatwiając własne sprawy, a ci niewyżyci seksualnie NPC-e zaczepiali Was lubieżnymi komentarzami?

Kilka dni temu w Internecie pojawił się filmik "10 Hours of Walking in NYC as a Woman" - dziewczyna postanowiła nagrać swój dziesięciogodzinny spacer po Nowym Jorku i rejestrować wszystkie obrzydliwe zaczepki, by pokazać światu, jak kobiety mają ciężko i nieustannie podlegają werbalnemu molestowaniu.

Nie chcę umniejszać problemu, ale po tylu godzinach zbierania materiału dostaliśmy niecałe dwie minuty prawienia dziewczynie komplementów od przypadkowo spotkanych ludzi. "Miłego dnia", "świetnie wyglądasz" czy nieśmiały podryw to wyraz pochlebstwa, ale skrajne feministki widzą w tym napaść, molestowanie i w ogóle sytuację o włos od gwałtu. Bohaterka filmiku nie ubrała się specjalnie wyzywająco i usłyszała miłe słowa. Któż by się spodziewał?

Kilkanaście milionów wyświetleń później (w momencie pisania już niemal trzydzieści!) pewien gracz postanowił sprawdzić, jak bardzo napaleni są mieszkańcy Skyrima. A że nagrywane na pececie z odpowiednimi modami - od razu przyjemniej się ogląda:

Tu również - niezależnie od płci, rasy, poziomu doświadczenia - nieustanne nękanie werbalne. Problem więc wiele poważniejszy, niż można by zakładać. No, fajnie? Pośmialiście się? To teraz myk do schronu, bo Anita Sarkeesian już szykuje kolejną krucjatę!

Tagi: anita sarkeesian feministki gwałt molestowanie Skyrim topkek

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ 0 -
Jaszczomb
Ranking: 8382 Poziom: 19
PD: 1255
REPUTACJA: 121