Blog użytkownika fan ppe ☺

ppe

fan ppe ☺ fan ppe ☺ 15.08.2014, 18:30
"Po ludzku" odc.1 - Crash bandicoot + DLC ankieta
591V

"Po ludzku" odc.1 - Crash bandicoot + DLC ankieta

Jakiś czas temu do głowy wpadła mi myśl. Co by było gdyby moja ulubiona postać z psone była człowiekiem? Do głowy przychodziły mi przeróżne wyobrażenia tego jak mógłby wyglądać "lisek" z platformówki Naughty Dog. Chwyciłem to co było pod ręką (czarny długopis, kredki, cieńkopis) i zacząłem rysować.

 

 

 

Jak się domyślacie- nie byłem zadowolony z tego konceptu :) Porzuciłem temat na kilka dni. Tydzień temu podczas pobytu na działce postanowiłem spróbować stworzyć ludzkiego Crash'a raz jeszcze. W ruch poszło to co zwykle tj. kredki, długopisy, cieńkopisy. Poniżej efekty

 

Ostatni projekt był wg mnie przeciętny ale dał mi bazę do stworzenia finalnej wersji "Ludzkiego Crash'a". Wykorzystałem z niego słuchawki w kształcie uszu lisa, bluzę z kapturem, logo ND i Yo-Yo. W finalnej wersji dodałem tylko czapkę inspirowaną skrzynką nitro xD.

 

Oto efekt mojej wczorajszej pracy :

 

W najbliższym czasie zamierzam zrobić to samo z inną postacią. Macie może jakieś propozycje? To może być cokolwiek. Żółw z super mario, księżniczka Peach czy spyro :) Dajcie znać czy się podobało :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +31 -

psn: bazyliszek
Oceń profil
+ +29 -
fan ppe ☺
Ranking: 530 Poziom: 48
PD: 15434
REPUTACJA: 4510