Startuje 2 Sezon Bazyligi Tekken 8! Dołącz do wspaniałej społeczności na discordzie!

WIDEOBLOG
122V
user-28561 main blog image
fan ppe ☺ Bazyliszek | 01.03, 16:07
Poniżej znajduje się treść dodana przez czytelnika PPE.pl w formie bloga.

Blisko 50 osób wzięło udział w pierwszym sezonie Bazyligi Tekken 8. Najlepsza ósemka walczyła w ostatnią sobotę (24.02.24 r.) w finale, walcząc o nagrody od sponsora - sklepu internetowego z tuszami do drukarek PaniDrukarka.pl. Pierwsze miejsce zajął tajemniczy Delta, zgarniając 500 zł! Nerobianko (nasz pupilek) wrócił z turnieju bogatszy o 200 zł, zajmując drugie miejsce. Trzecie miejsce, jak i 100 zł, zdobył nieobliczalny Pure, zamykając podium. Działo się! Zapis turnieju znajdziecie poniżej:
   Postaram się nie rozpisywać za bardzo tutaj. Ale w związku z kolejnym sezonem pojawiła się masa pytań na Discordzie, jak i na samych streamach na YT i Twitch. Więc może zacznijmy od początku. Od kilku lat organizuję turnieje online, ligi i inne wydarzenia nastawione na rywalizację. Od premiery Tekkena 8 spotykamy się w KAŻDĄ sobotę i bierzemy udział w turnieju. W Bazylidze może wziąć udział KAŻDY. Nie ma żadnych wyjątków. Tak, Maciej, Ty też możesz. Nowa liga zaczyna się już jutro (2.03.24 r.). Wystarczy wbić na streama na YT lub jeśli wolisz na Twitchu (Stremuję jednocześnie i tu i tam) i napisać na czacie: "Ej Bazyl, weź mnie dopisz, mój nick w Tekkenie to pusidestrojer69" lub coś w tym stylu. Streama odpalam około godziny 17:30. Jest to najlepszy moment na zapisanie się do turnieju. Sam turniej zaczynamy punktualnie o 18:00, więc warto być trochę szybciej. Każdy uczestnik turnieju otrzymuje punkty w zależności od tego, jak wysoko w drabince uda mu się dotrzeć. W ostatnią sobotę miesiąca osiem osób z największą liczbą punktów zmierzy się ze sobą w finale.
Najczęściej zadawane pytania:


1. Kiedy jest turniej? 
Zaczynamy w KAŻDĄ sobotę o 17:30.

2.Gdzie znajdę te streamy?
Streamy znajdziesz tu: Youtube i Twitch

3. Jak się zapisać na turniej?
Wystarczy wejść na streama na YT lub Twitch przed 18:00 i na czacie napisać, że masz ochotę grać. Podaj swój nick w Tekkenie i już jesteś zapisany do zawodów.

4. Jaki jest poziom? Dam sobie radę?
Gramy bez względu na poziom umiejętności. Znajdziesz tu początkujących jak i bardziej doświadczonych graczy. 

5. Jak dołączyć do meczu?
W menu głównym gry znajdź zakładkę Online. Wybierz pierwszą opcją z góry Salon walk Tekken. Pojawi sie opcja wyboru salonu. Zaznacz opcję Wybór na podstawie regionu. Zazwyczaj gramy w salonie Europa 2 - 0002 ale podczas streama zawsze wyświetlam, w którym aktualnie salonie jesteśmy.6. Na jakich zasadach gramy?
Turniej odbywa się na zasadach podwójnej eliminacji więc nawet po porażce nadal mamy szansę na finał. Dozwolona jest każda postać czy ubiór. Gramy do jednego zwycięstwa, a w finale do dwóch zwycięstw. 

7. Jaka atmosfera panuje na discordzie?
Wraz z moderacją i resztą społeczności dbamy o porządek. Wszyscy, bez względu na umiejętności dzielimy się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Chwalimy się swoimi osiągnięciami w rankingach i wspieramy w kryzysie. No to chyba tyle. Jeśli macie pytania to śmiało piszcie w komentarzach lub w naszej jaskini discordowej Link do discorda

Do zobaczenia na Arenie!

 

Oceń bloga:
9

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper