Tekken - Więcej niż Gra! Dołącz do Aktywnej Społeczności! Turnieje, Wspólne Granie i Zabawa!

WIDEOBLOG
155V
user-28561 main blog image
fan ppe ☺ Bazyliszek | 06.02, 14:33
Poniżej znajduje się treść dodana przez czytelnika PPE.pl w formie bloga.

    Premiera najnowszej gry spod szyldu Króla Żelaznej Pięści zadebiutowała niecałe dwa tygodnie temu. Na samym Steamie w jednym momencie grało około 50 tysięcy graczy! Jednak, jak się mówi nieoficjalnie, na konsolach ta liczba może być jeszcze większa. Ważne jest, że nie ma problemów ze znalezieniem przeciwnika do walki online. Koniec z czekaniem w lobby przez 20 minut tylko po to, aby połączyło nas na jedną lub dwie walki. Cieszy też ultra-szybki rematch w trybach online. Dostaliśmy baty? Klikamy rematch, a jeśli przeciwnik też ma ochotę zagrać, to w kilka sekund spiker krzyczy z głośników soczyste "FIGHT"!
   

   Jednak granie z anonimowym graczem po drugiej stronie nie jest tak emocjonujące jak wspólna walka i wymiana doświadczeń ze znajomym. Z kimś, z kim można napisać "wytłumaczysz mi to?" lub po prostu "gramy?". Tak powstała inicjatywa zebrania polskich graczy Tekken w jednym miejscu. Bez znaczenia na umiejętności, wiek czy platformę, na jakiej grają. Liczy się tylko Tekken, walka i nauka od siebie nawzajem. Miejsce wolne od wojenek konsolowych i prób udowodnienia kto ma większego "sticka". W pierwszych dniach po premierze Tekkena 8 dołączyło do nas blisko 90 osób i dosłownie wszyscy okazali się wspaniałymi ludźmi dzielącymi wspólną pasję! Dziękuję kochani!

   Od kilku miesięcy organizuję Mini Turnieje Tekken Online. Spotykamy się każdą sobotę o godzinie 17:30 i gramy 3 lub czasem 4 godziny. W tym czasie mogliśmy przeprowadzić kilka turniejów, jednak ostatnio, z powodu zwiększonej liczby graczy, gramy maksymalnie dwa turnieje. Nie trzeba się wcześniej zapisywać ani potwierdzać obecności. Wystarczy wbić na streama i napisać "Chcę z Wami zagrać" i już jesteś dopisany do tabelki ;) Jedyny wymóg to przyjść przed rozpoczęciem. Podczas turnieju każdy uczestnik otrzymuje punkty w zależności od pozycji zajętej podczas potyczek. Punkty przechodzą na kolejny tydzień i ośmiu graczy z największą liczbą punktów stanie do walki w ostatnią sobotę miesiąca o tytuł Króla Żelaznej Pięści!

Tak wyglądało nasze ostatnie spotkanie. Spotykamy się w lobby "Salon walk Tekken" wybieramy najmniej zatłoczony serwer i jazda.


Jesteś fanem Tekkena? Bądź z nami od samego początku. Nowe mechaniki, strategie, areny i oczywiście postacie do opanowania. Kolejne setki godzin wspólnego grania! Z radością powitamy kolejnych graczy w naszej społeczności. Bez względu na poziom umiejętności, każdy znajdzie swoje miejsce! Co sobotę o godzinie 17:30 - Turnieje Tekkena! Zawsze coś się dzieje! Awansuj w rangach, zdobywaj wyróżnienia i bądź częścią wspaniałej społeczności! Jeśli kochasz Tekkena, to to miejsce jest dla Ciebie! Dołącz, baw się i rozwijaj swoje umiejętności razem z nami!

No i bym zapomniał! Link do naszego Discorda

 

Oceń bloga:
8

Od kiedy grasz w Tekken?

od Tekken 1
24%
od Tekken 2
24%
od Tekken 3
24%
od Tekken 4
24%
od Tekken 5
24%
od Tekken 6
24%
od Tekken 7
24%
od Tekken 8
24%
Pokaż wyniki Głosów: 24

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper