Dołącz do Aktywnej Społeczności Tekken! Turnieje, Wspólne Granie i Zabawa!

WIDEOBLOG
497V
user-28561 main blog image
fan ppe ☺ Bazyliszek | 21.01, 14:17
Poniżej znajduje się treść dodana przez czytelnika PPE.pl w formie bloga.

   Witaj wojowniku. To była wyczerpująca walka więc odpocznij chwilę...

 

   Tekken 7 został zapowiedziany przez Haradę podczas EVO 2014 - 10 lat temu! Gra miała być ogłoszona trochę później, ale, jak to ostatnio coraz częściej bywa, hakerzy przyczynili się do wycieku informacji, co zmusiło twórcę Tekkena do wcześniejszej prezentacji. Gra, pomimo wyjątkowo niskiego budżetu, dokonała wyjątkowych rzeczy. Nie tylko utrzymała się w świadomości graczy po tragicznej sprzedaży TTT2 (1,5 mln kopii), ale także zwiększyła popularność serii, a może nawet bijatyk ogółem, rozchodząc się w 10 mln kopii!

   Spędziłem z tą grą setki godzin, wracając do niej w przerwach pomiędzy innymi gatunkami. Syndrom "jeszcze jednej rundy" towarzyszył mi cały czas, jednak było to tylko radosne wciskanie przycisków bez większego zagłębiania się w mechanikę. Oczywiście, byłem świadomy, jak ważny jest sam ruch postaci na arenie 3D, klatki animacji i czy jestem "na plusie" czy też nie. Kilka miesięcy temu postanowiłem podzielić się moją pasją do Tekkena podczas jednego ze streamów. Okazało się, że na naszym discordzie znalazło się kilku graczy, i od czasu do czasu graliśmy wspólnie. Zacząłem zwracać większą uwagę na to, co dzieje się na ekranie i czerpać przyjemność z zagłębiania się w złożoność tej produkcji. Każde spotkanie uczyło mnie czegoś nowego. To, że można anulować niektóre ataki, opóźniać animację, inaczej wstawać z gleby czy też łapać w pułapki klatek animacji. Fajne uczucie, gdy wszystko zaczyna układać się w głowie XD. Zacząłem coraz częściej streamować Tekkena, grając w tryby rankingowe, sprawdzając zamknięte bety Tekkena 8 lub organizując mini turnieje. Coraz więcej osób chciało grać wspólnie!

   Zostałem zaproszony do kilku grup tekkenowych, jednak nie udało mi się zagrzać tam zbyt długo miejsca. Miałem wrażenie, że to w większości dość hermetyczne społeczności zamknięte na nowe pomysły i poglądy, gdzie nie ma miejsca dla świeżaka lub strasznie niewygodne w użyciu. Jedyny plus, że mimo wszystko udało się znaleźć kilku świetnych graczy chcących się dzielić swoją pasją. W przeczuciu, jak wielu graczy musi być w podobnej sytuacji do mojej, gdzie nie mogłem znaleźć swojego miejsca w sieci, postanowiłem je po prostu stworzyć. Kawałek po kawałku, dzień po dniu...

   Postanowiłem organizować regularne spotkania w każdą sobotę o godzinie 18:00. Odpalałem turniej dzięki specjalnemu trybowi wbudowanemu w grę i czekałem. Pierwsze turnieje ledwo mogły wystartować z powodu małej liczby graczy, jednak to mnie nie zrażało, i przy każdej okazji zapraszałem widzów do naszego discorda. Teraz musimy przeprowadzać eliminacje i inne przetasowania z powodu braku miejsc w lobby! Turnieje się przyjęły! Nie wszyscy chętni jednak mogli grać z nami przez brak crossplay'a. Na szczęście w T8 funkcja ta będzie dostępna od dnia premiery, więc bez różnicy na jakiej grasz platformie, będziesz mógł się z nami zmierzyć. Dołączyli do nas kolejni gracze z różnym doświadczeniem i różnym wiekiem. Ci, którzy dopiero co kupili grę i stawiają pierwsze kroki, oraz tacy z dużo większym doświadczeniem. Ci z podstawówki i tacy pamiętający upadek komuny. Powstały nowe rangi dla graczy w Tekkena oraz dla tych, którym udało się zwyciężyć w mini turnieju. Społeczność się powiększa, a co najważniejsze - ludzie wzajemnie się motywują i dzielą się swoim doświadczeniem, a nie oceniają przez jego brak. W zeszłą sobotę graliśmy ostatni już mini turniej Tekken 7 i przebierając nóżkami jak małe dzieci, czekamy na premierę najnowszej części - TEKKEN 8! Dziękuję za wspólną zabawę! Poniżej wrzucam zapis tego wydarzenia.

" target="_new">

 

Pora ruszać dalej, turniej za chwilę sie rozpocznie.

   Ósemka jest już tuż za rogiem. Bądź z nami od samego początku. Nowe mechaniki, strategie, areny i oczywiście postacie do opanowania. Kolejne setki godzin wspólnego grania! Z radością powitamy kolejnych graczy w naszej społeczności. Bez względu na poziom umiejętności, każdy znajdzie swoje miejsce! Co sobotę o godzinie 18:00 - Turnieje Tekkena! Zawsze coś się dzieje! Awansuj w rangach, zdobywaj wyróżnienia i bądź częścią wspaniałej społeczności! Jeśli kochasz Tekkena, to to miejsce jest dla Ciebie! Dołącz, baw się i rozwijaj swoje umiejętności razem z nami!

Link do naszego discorda:   discord Tekken

Oceń bloga:
17

Jak oceniasz swój poziom w Tekkenie?

To się dopiero okaże. Nie grałem wcześniej.
63%
Początkujący, stawiam pierwsze kroki.
63%
Ogarniam podstawy.
63%
Ponadprzeciętnie. Wiem co chcę zrobić ale nie wszystko wychodzi.
63%
Tekken God Prime XD
63%
Pokaż wyniki Głosów: 63

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper