Ekipa Tekken rośnie! Zbieramy graczy w jednym miejscu.

WIDEOBLOG
204V
user-28561 main blog image
fan ppe ☺ Bazyliszek | 27.12.2023, 16:25
Poniżej znajduje się treść dodana przez czytelnika PPE.pl w formie bloga.

  Alocha! Z PPE jestem od samego początku. Ba! Miałem tu konto zanim sam portal zaczął funkcjonować. Później współpracowałem z magazynem PSX Extreme tworząc dla nich komiksy do "konsolometrów". Przez te wszystkie lata poznałem tu naprawde ciekawe osobistości. Nawet nie będę starał się ich wymieniać bo miejsca by nie wystarczyło. Chodzi mi o to, że mimo zmiany "specyfiki portalu" udziela się tu przeogromna liczba wspaniałych graczy chętnych do wspólnej gry. Jeszcze więcej wyjątkowych osób tylko przegląda portal. Ciekawi mnie ile z tych osób interesuje się Tekkenem. Kiedy zaczynali swoją przygodę z tą mordoklepką? Od legendarniej trójki, a może od niedawna? Czy planują grać w najprawdopodobniej najlepszą część serii czyli Tekken 8? Z kim grają? Kim grają? Jakie mają techniki, przemyślenia, co sądzą o fabule, grafice, systemach, klatkach, projektach postaci.... uf. Jest tego sporo. Ale chyba najważniejsze pytanie jakie mi przychodzi do głowy to - Czy mają ochotę grać razem?

 

   Od 3 lat regularnie prowadziłem Polską Ligę w grze Fall Guys: Ultimate Knockout. W sumie odbyło się ponad 300 spotkań! Spotykaliśmy się conajmniej raz w tygodniu rywalizując ze sobą o punkty i na koniec każdego miesiąca odbywał się finał z nagrodami w postaci rang na discordzie, a czasem jakiś drobnych upominków ( nagrody pieniężne, kubki, naklejki i inne gadżety). 
   Za niecały miesiąc odbędzie się premiera Tekken 8 więc zmobilizowałem graczy z naszego discorda do wspólnej gry i w zeszłą sobotę odbył się pierwszy Mini Turniej Tekkena. Zabawa była przednia mimo problemów organizacyjnych ( A rozwiązanie było tak proste XD ).  Poziom graczy rozciąga się przez całe spektrum. Od początkujących, stawiających pierwsze kroki po prosów z najwyższymi rangami online. Z wiekiem graczy jest podobnie. Od 15-55 lat. Postanowiłem od teraz, co tydzień w sobotę o godzinie 18:00 organizować kolejne turnieje. Wzorem Ligi Fall Guys punkty zdobyte w turnieju przechodzą na kolejny tydzień i na koniec miesiąca, podczas finału wyłonimy zwycięzców.    Wszystkie sprawy organizacyjne, umawianie się z innymi graczami na sparingi i rozmowy o grach prowadzimy na discordzie. Wspólnie dzielimy się naszą pasją, szanujemy zdanie innych, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy. Wszystkie zaczepki i wycieczki personalne szybko są wychwytywane przez moderację. Co to jest discord? Boomerzy nazywają to takim "Forum 2.0". Podobnie jak na starych forach internetowych możemy udzielać się w interesujących dla nas tematach. Jest to aplikacja na pc i mobilki gdzie w wygodny sposób możemy komunikować się ze sobą, zakładać wątki na interesujące nas tematy. Od razu widać, którzy gracze są online, kto w co gra itd. Można nawet połączyć voice chat z konsolą.  Przydatne gdy gramy z ludzmi z innych platform. 

   Więc jeśli to czytasz drogi graczu i chcesz grać z nami w Tekkena lub po prostu pogadać to znajdziesz nas tu. https://discord.gg/SM4GNMzJ

PS. Heihachi Mishima is dead

   

Oceń bloga:
9

Korzystasz z discorda?

Tak. Regularnie
30%
Czasami
30%
Nie.
30%
A co to jest?
30%
Pokaż wyniki Głosów: 30

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper