Blog użytkownika Giovanne

Giovanne

Giovanne Giovanne 28.06.2017, 16:02
Społeczność PPE w Elite Dangerous.
1371V

Społeczność PPE w Elite Dangerous.

Ostatnią noc spędziłem na stacji Ohm City w systemie LHS 20. To taki mój "przyczółek" do którego wracam po ciężkiej podróży...

... Trzymam tu niemal całą moją flotę, mam tutaj swoje ulubione bary i restauracje, w których witają mnie jak swojego. Jest tu świetnie wyposażona stocznia i sklepy, ludzie są mili, w kawiarniach serwują kawę z Any Na podawaną z Laviańską Brandy, która jednocześnie stawia na nogi oraz łagodzi skutki dnia poprzedniego, a przy tym jest pieruńsko smaczna. Ale przede wszystkim stacja oraz system należą do Li Yong Rui, dzięki czemu ceny panujące tutaj są przystępne, a wtedy kawa z Any Na smakuje jeszcze lepiej :)

Popijając kawę przeglądałem stare newsy i trafiłem na informację o nowych pilotach startujących z platformy PlayStation. Przypomniały mi się moje początki gdy ja sam zaczynałem jeszcze nie swoim, a tylko wypożyczonym Sidewinderem, jak stawiałem pierwsze kroki i doszło do mnie jak bardzo pomocni byli (i nadal są) moi koledzy ze skrzydła. W tym miejscu muszę pozdrowić Commanderów Alexego, Szelaga i Dr_Zgona z którymi zwiedziłem dużą część galaktyki, wypiłem z nimi niejedną Laviańską Brandy słuchając opowieści z przygód jakie każdego z nas spotkały. Utrzymyawliśmy kontakt latając razem i osobno, gdy było to możliwe wspieraliśmy się w walce, handlu, eksploracji i we wszystkim czego można doświadczyć w Elite. Każdemu życzę takich towarzyszy w kosmosie, z którymi można wymieniać się doświadczeniami, opisywać różne spostrzeżenia, wykonywać wspólnie zadania, wymyślać nowe formy zabawy itd. itp.

Dlatego postanowiłem napisać tego mini bloga, by wszyscy piloci Elite ze społeczności  PPE, nowi i starzy mogli łatwiej nawiązać kontakt. Proponuję w komentarzach podać platformę na której się gra, nick pilota, i jakieś namiary na siebie jak PSN ID czy Xbox GameTag (czy jak to się nazywa:)

Zacznę jako pierwszy:

Tagi: elite: dangerous PC ps4 ps4 pro xbox One

Oceń notkę
+ +26 -

Oceń profil
+ +62 -
Giovanne
Ranking: 34 Poziom: 80
PD: 65147
REPUTACJA: 18488