Blog użytkownika Misioł

Misioł

Misioł Misioł 23.12.2013, 21:53
Na premierę nowych konsol kupiłem...
397V

Na premierę nowych konsol kupiłem...

PS3! W kilku punktach postaram się przekonac Cię, żebyś zrobił/a to samo zamiast leciec po sprzęt nowej generacji (Chyba, że już posiadasz chlebak. W tym wypadku zapoluj na X360).

- Po pierwsze, cena konsoli. Używane ps3 slim 160gb z kilkoma grami, co prawda od potrzebującego pieniędzy znajomego, kosztowało mnie 4 stówy. Ty wydasz niewiele więcej. Na konsolę nowej generacji szykuj dodatkowe 2 tys.

-Po drugie, ceny gier. Krótka lista moich ostatnich zakupów. Killzone 2: 29zł, Motorstorm: 19zł, Motorstorm 2: 22zł, Heavenly Sword: 13zł, Resistance 2: 20zł. Oczywiście używki, ale... jaka to różnica?

-Po trzecie, jakosc gier. Seria Uncharted, God of War 3, wspomniane Motorstormy i kilka innych przeciwko zdecydowanie przecenionemu Killzone: Shadow Fall i kilku innych popierdółkach z Resogun na czele (indyk  powodem kupna nowej konsoli? C'mon).Ograłeś hity z ps3? Siadaj do Lost Odyssey. Bądź do Forzy. Albo do Fable.

W związku z powyższym, apeluję o kubeł zimnej wody na głowę. Nie daj się omamic wszechobecnemu hype'owi. Słyszałem głosy, że ceny nowych konsol są stosunkowo niskie. Że 2 tys zł to okazja za sprzęt, na którym póki co nie bardzo jest w co grac. A jeśli już, to za 250zł/kawałek średniej jakości odtwórczego gameplayu. Bądź treści zubożonej o 2/3 aut i połowę tras.

Konsolę nowej generacji kupię, gdy zostanę przekonany nową jakością gier, nie marketingową paplaniną wzmacnianą przez niesionych hypem redaktorów różnych growych serwisów. Tymczasem..wracam do Motorstorma :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +14 -

Oceń profil
+ +4 -
Misioł
Ranking: 2410 Poziom: 37
PD: 7239
REPUTACJA: 2184