Blog użytkownika MałyTimmy

MałyTimmy MałyTimmy 03.07.2020, 21:40
Witajcie - Wpadłem, Żeby Się Pożegnać. Odchodzę z CP, Wracam Na PPE.
377V

Witajcie - Wpadłem, Żeby Się Pożegnać. Odchodzę z CP, Wracam Na PPE.

W sumie nie wiem, po co piszę tego pożegnalniaka. Może dlatego, że sporo osób będzie o mnie pytać, może zżyłem się z tym miejscem, a może po prostu żeby sobie coś udowodnić. Odchodzę z CP - nie będę już pisał tekstów dla tego portalu. Wracam tutaj, żeby napisać pożegnanie, bo jakie by to PPE dzisiaj nie było, tutaj rozpoczęła się moja internetowa inicjacja, na tym portalu poznałem mnóstwo fantastycznych ludzi - użytkowników jak i redaktorów.

Odszedłem na Cross-Play, żeby się rozwijać, żeby pisać, wyluzować, ale prawda jest taka, że gdzie nie zawędrujesz tam prędzej czy później trafisz na zadufanego gracza. Część starej ekipy PPE pouciekała na inne growe przystanie w internecie, niby takie lepsze i bardziej spoko, ale jak pokazuje rzeczywistość, mentalnie każdy ogrywacz gier wszędzie jest taki sam. Czy to na PPE czy na Cross-Play czy też na Dicordzie. Jedynie redakcja PPE trzyma świetny poziom w kwestii dystansu do własnej osoby i ci niby bardziej "oświeceni" gracze, którzy swego czasu opuścili portal matkę powinni się od nich uczyć. Kajetan, Wojtek, Igor, Bartek, Roger, Paweł, Mati, Person oraz Alexy (jeśli o kimś zapomniałem, przepraszam) - niby ci źli, nudni wyrobnicy, a w gruncie rzeczy najbardziej równi ludzie w tej szeroko pojętej gamingowej społeczności. PPE to światło, życie oraz ludzie. Discordy to pieczary dla odludków, wyalienowanych, CP czy innego rodzaju portale poboczne to z kolei wylęgarnia kolesiostwa oraz kast o niezwykle hermetycznych poglądach.

Odszedłem z CP ponieważ redaktorzy tamtejszego przybytku hamowali mój rozwój kosztem osobistych aspiracji i celów. Zresztą podobnie przede mną postąpił świetny człowiek oraz recenzent m4tekt, którego wysokiej jakości teksty były ozdobą tamtejszej biblioteki materiałów. Niestety jego niestandardowe poglądy na kilka growych spraw zraziły do jego osoby kilku piszących przez co podobnie jak ja, musiał pożegnać się z posadą redaktora i szukać rynków zbytu dla twojej twórczości gdzieś indziej.  Gomlin "bo ja napiszę to lepiej" Zgryźliwy z kulturą nie ma nic wspólnego, ale życzę mu dużo szczęścia. Tak jak i pozostałym redaktorom CP oraz graczom. Dla mnie internetowa społeczność zaciskaczy padów, klawiatur oraz myszek jest zbyt toksyczna, nadszarpnęła mną do tego stopnia, że często myślałem o śmierci. Ale powiedziałem sobie: dość! Przede mną nowe życie, nowe pasje i cele, które chcę osiągać. Internetowi, często niemili hejterzy nie są mi do niczego potrzebni. Konto na CP już skasowałem, a redakcji mimo wszystko życzę dużo sukcesów zawodowych. Tutaj moje konto posiedzi jeszcze tydzień lub dwa i też mnie nie będzie. Świat jest wspaniały, można tyle zobaczyć miast tkwić w tych zarobaczonych murach internetowych portali dla zadzierających nosa graczy. Redakcjo PPE - wam z kolei dziękuję za wszystko i życzę dużo wytrwałości w tym szerokopasmowym piekiełku - nie jest to łatwy kawałek chleba. Żegnajcie.

Cała prawda o CP (zrobiło się prywatnie):

Gomlin "bo napiszę to lepiej" Zgryźliwy - tyle prywatnych rozmów po godzinach, tyle oznak sympatii w internecie oraz długich rozmów dotyczących perspektyw na przyszłość i co z tego wyszło? Bezpodstawna kradzież pomysłu na zrecenzowanie gry! Człowieku miałem na to monopol! Czy naprawdę do dzisiaj boli cię, że nie podpisałem się na tej całej kartce?! Zabrakło mnie tam tylko dlatego, że autograf Marka był napisany dużymi literami i zielonym flamastrem - deficyt miejsca na kartce! To spowodowało, że zostałem obrabowany!

Pchan! Skąd te insynuacje, że niby ja gdzieś tam po coś i dlaczego?! Chłopie, wiem, że wasza śmietanka teraz wysoko się wozi ale żeby aż tak?!Doszły mnie słuchy, że głosowałeś przeciwko publikacji bo tak! Więcej mangi, mniej gierek i życia - o to moja rada!

Nocny Misiek - tyle robienia fajnych rzeczy w nocy,  poza tym nawet sztama na CP - wspólne plany na rozwój tego kiedyś fascynującego miejsca w internecie - efekty? Cross-Play? Gardzę bardzo mocno!

Tom - recka się podobała - fajnie, ale tylko dlatego, że każdy tekst jest twoim paliwem! Ale dla własnego dobra zalecam monitoring stacji, na których je tankujesz bo możesz się srogo rozczarować przyjacielu!

Astarell - swego czasu na jednym z zebrań redakcyjnych naświetliłem ci jaka jest przyszłość gotowania dziećmi składników w kociołku w stylistyce anime - twoja twarz pozostała kamienna...jak w tym filmie erotycznym. Tyle wygrać.

MSaint - Mariusz, pamiętasz może, jak w ciężkich czasach egzystencji w naszym trudnym mieście dzieliłem się z tobą wszystkim? Nie pożałowałem nawet zużytej prezerwatywy, kiedy potrzebowałeś. Po za tym pączki, kotlety, gumy i lizaki. Stworzyłem cię! Pomogłem ci się wyrwać z marazmu naszej sądeckiej codzienności! Byłem ci jak brat gierkowy...Eh szkoda gadać...

Iron - byłem na każde twoje zawołanie. Bolała pupa? Posmarowałem. Na koniec nawet zrobiłem sobie z pana kolegi bożka oraz inspirację do kolejnych tekstów, bo całokształt twórczości ceniłem sobie niezwykle mocno. Co otrzymałem w zamian za dobro? Środkowy palec! A co ze mną?! Co z Małym Timmim do jasnej anielki!

Nadol - a na koniec pomysłodawca całej hecy. Człowiek z gruntu prawy ale i czasami lewy! To prawda - każdy ma wady i zalety. Zaletą jest to, że Code Breaker do Dremcasta działa jak marzenie, wadą, że stworzył Cross-Play. Nie można mi więc było zrobić większej krzywdy. Kiedy oddam pożyczkę? Nie wiem, piszę z Gwinei Bissau (czyli na bogato)! Haha!

CP już nigdy nie zobaczy żadnego mojego tekstu! Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zostali monopolistą na rynku! Teoretycznie chcieli współpracy oraz przyjaźni, a otrzymają nienawiść, wojnę oraz śmierć w internecie! Nie czuję urazy, czuję misję! Misję, której poświęcę resztę mojego wspaniałego życia, a moich tekstów nawet nie powąchacie! PC niszczy wspaniałych ludzi, PPE ich tworzy - tyle ode mnie! Rada dla wszystkich: Uważajcie z kim się zadajecie w sieci!

 

I wszyscy razem!

Cross-Play to stara kunsztowność,

Cross-Play jedyny jest!

Cross-Play trzeba pielęgnować

Cross-Play od tego jest!

Tagi:

Oceń notkę
+ +18 -

Stanowię zagrożenie dla innych
Oceń profil
+ +73 -
MałyTimmy
Ranking: 66 Poziom: 71
PD: 45879
REPUTACJA: 11117