Blog użytkownika Nemesis US

Nemesis US Nemesis US 05.12.2019, 14:07
RE3make! I EVIL TV
193V

RE3make! I EVIL TV

Zaraz po premierze nowego wydania RE2 wspominaliśmy o tym, że prace nad całkowitym odświeżeniem trzeciej odsłony cyklu z pewnością trwają w najlepsze. Co więcej, byliśmy pewni zapowiedzi jeszcze w tym roku. To co wydarzyło się kilka dni temu przeszło nasze oczekiwania. Zapewne jak i większości z Was. Nemesis powraca.

Czy możemy w tym przypadku mówić o kontrolowanym wycieku? Osobiście nie chce mi się to jakoś specjalnie wierzyć. Dokładnie 3 grudnia w PSN pojawiły się (oficjalne?) grafiki prezentujące odnowione Resident Evil 3. Z głównym antagonistą w tle, czyli Nemesisem. Wieść rozniosła się błyskawicznie a gracze już nie mogą się doczekać choćby jednego krótkiego teasera. Czy odbywające się w przyszłym tygodniu VGA nie byłoby świetną okazją ku temu? Przekonamy się 12 grudnia.

Sony jeszcze tego samego dnia gdy ujawniono rzekome screeny podało informacje z okazji 25. lecia marki PlayStation, że ten tydzień przyniesie sporo ciekawych informacji. Zatem przypadek? Nie wydaje nam się. Zwłaszcza, że RE3 debiutowało przecież na legendarnej szarej maszynce 20 lat temu. Nasz nowy materiał skupia się nie tylko na wrażeniach dotyczących nowego projektu postaci Miło, Carlosa czy bardziej monstrualnego i straszniejszego Nemesisa, ponieważ postanowiliśmy zafundować coś jeszcze. Cofniemy się do procesu produkcyjnego oryginalnego RE3. Odcinek w tym celu został podzielony na dwie części. Druga ukaże się już w ten weekend. Zachęcamy do dzielenia się Waszymi przemyśleniami co do RE3make w komentarzach i dziękujemy za poświęcony czas. 

P.S. Obstawiamy premierę na wrzesień przyszłego roku lub na start nowej generacji jako tytuł cross-genowy a Wy? ;)

Tagi: evil tv ppe resident evil 3 remake

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +19 -
Nemesis US
Ranking: 1866 Poziom: 38
PD: 7895
REPUTACJA: 1160