Chwile ulotne

czyli Wszystko co zżera mój czas ;]

Look-e Look-e 12.12.2015, 19:26
Mój Hyde Park
321V

Mój Hyde Park

Wzorem szmatławca postanowiłem napisać swoją wersję Hyde Parku powracając na blogowe tory po kilkumiesięcznej nieobecności. Hello!
[ LOOK-E ULUBIONE GATUNKI: akcja, zręcznościówki, fabularne, dziwadła
AKTUALNIE: Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes, Mega Man Zero 2
Po dłuższej nieobecności na blogowej strefie portalu PPE w końcu zebrałem siły i chęci do kupy by powrócić do pisania. Czemu swego czasu przestałem? Zabawiłem się w emigrację i od ponad 3 miesięcy mieszkam w Anglii. Postanowiłem zarobić trochę zielonych co by wystartować później w Polsce z czystym kontem i przez dłuższy okres nie martwić się o przeżycie od pierwszego do pierwszego. Znalezienie dobrej pracy w naszym pięknym kraju to nie lada wyczyn. Zwłaszcza w moim miejscu zamieszkania w PL, czyli Koninie. Pewnie trochę mi to zajmie, więc lepiej się zabezpieczyć. Kupić jakąś furkę by móc w razie czego dojeżdżać do jakiejś konkretniejszej roboty.

Jeszcze trochę pobędę w UK, ale nie wyobrażam sobie tutaj zostać. To prawda, jest lepiej niż u nas. Za najniższą płace człowiek może spokojnie wyżyć. Nie to co u nas... W końcu jednak wrócę, bo „jeszcze Polska nie zginęła”. No i muszę pojawić się na kolejnych urodzinach PSX Extreme, bo poprzednie odbyły się na dzień przed moim wyjazdem, więc nie dałem rady się z Wami pobawić.

Oczywiście gry cały czas mi towarzyszą. Czytam PSX Extreme, przeglądam PPE, zabrałem ze sobą zaniedbane PSP i w  końcu mogłem wziąć się za niemałą kupkę wstydu. Z niecierpliwością czekam na łatkę dodającą angielskie napisy do Yakuza: Black Panther zapowiedzianą na pierwszą polowe 2016 roku. Stare wspomniane wróciły mi przy ogrywaniu serii Mega Man Zero na emulatorze GBA na PSP. Nie pamiętam już czemu odpuściłem sobie te gry. Chyba po prostu mi się przejadły. Z tego  miejsca muszę podziękować użytkownikowi Daaku za artykuł o Niebieskim sprzed kilku miesięcy, którym znowu zajarał mnie tą serią.

Prócz powyższego w wolnych chwilach uskuteczniam też przygotowania do nowych Gwiezdnych Wojen. Wziąłem się za filmy, a także serial Wojny Klonów, który katuję w tym momencie. Na razie jestem po mini-serialu Tartakowskiego, filmie WK i pierwszym sezonie serialu CGI. Komputerowa wersja nie daję rady w starciu rysunkową wersją twórcy Dextera i Samuraja Jacka. Tam moc czuć wielką. Jedynym ważnym wydarzeniem w komputerowych Wojnach jest na razie (koniec 1 sezonu) to że Anakin Skywalker miał ucznia. Spróbowałem też gry Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes będącą pomostem pomiędzy pierwszym a drugim sezonem serialu CGI. Z grubsza średniak dla fanów serialu i najmłodszych.

Ogarnięcie się w nowym miejscu, innym kraju, w obcym języku codziennie widując nowe twarze, tak jak przewidywałem skutecznie odciągnęło mnie od hobbystycznego prowadzenia bloga. Teraz, gdy w miarę sytuacja się unormowała zamierzam znów systematycznie (ta...) dodawać kolejne notki. Pojawią się artykuły, nowe recenzje 2.0 i to nie tylko filmów, SoundTrack Zone, odmienione Kulawe Historie, jeżeli coś mnie wpieni to kolejna Strefa zGniotu, z czasem jakaś publicystyka, zbiorę do kupy moje 3groszówki, a po nowym roku spodziewajcie się już tradycyjnie cyklu Komiksy na Ekranie w wersji serialowej, filmowej i growej. Do każdego wpisu starał sie będę dodawać swoisty Hyde Park by nieco spersonalizować mój blog – co tam u mnie, moje zdanie na jakiś temat i takie tam. Do poczytania już wkrótce.

PS. Łap ktoś DLC do Forzy Horizon 2, bo mi nie potrzebne. Co to? Sam nie wiem, pewnie jakaś furka. Kto pierwszy ten lepszy. KOD: Y6JPY-739D4-CMK4V-6FGTR-H7HCZ 
 
 
Pytanie Miesiąca: Twój wymarzony prezent na tegoroczną Gwiazdkę? 
Coś niespodziewanego i namacalnego. Pieniądze w kopercie mnie nie jarają.

 

Tagi: hyde park Look-e

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ +32 -
Look-e
Ranking: 180 Poziom: 62
PD: 31477
REPUTACJA: 5001