Blogowe dexxa wypociny

dexx dexx 07.04.2014, 08:30
Dokonało się ...
460V

Dokonało się ...

Stało się to co było nieuniknione według niektórych,chociaż zawsze wszystko może się zdarzyć dlatego dla mnie to nie było takie oczywiste. Ale do rzeczy dexx właśnie wyprzedził mistrza Irona

Po kolei, na początku było forum w  latach 2006 się zalogowało gdyż zawsze jakaś pomoc się przyda, w grach się człowiek kiedyś zacinał, było trudniej i ogólnie ciężej dlatego postanowiłem się tam zalogować czego nie żałuję. Są tam ludzie oczytani i chętni pomocą, a co najważniejsze według mnie siedzą tam 24/h i o każdej możliwej porze można tam się o coś zapytać.

Potem przyszła pora na PPE i rok 2010. PPE 1.0 to była nowość coś co było inne dla mnie niż wszystko. W sumie ja nigdy nie chodziłem sobie tak po internetach jakoś mnie to nigdy nie interesowało, komp sobie leżał już od 2000 roku, net był podłączony od 2001 ( neostrada) ale było ps2,gc więc komp tylko służył jako ciekawostkę czy do szkoły żeby coś zrobić. W sumie do dziś tak jest, mam parę ulubionych stron co przeglądam codziennie jak mam czas ale nie ma czasu to się nic nie dzieje i końca świata niema, nie jestem maniakiem internetu, nie szukał bym odpowiednika PPE w internecie (chyba )jakby coś nie daj boże się stało PPE. Jestem jeszcze z tej ery co pamięta brak internetu, telefonu itp. Jak zapomnę telefonu do pracy to nie czuję się tak jak inni koledzy z pracy, że nie mam jednej ręki, nogi czy czegoś mi brakuje. Nie mam i już, tak samo jak internet wyłączą, to mam co robić, nie chodzę po domu jak z truty, nie ma i już.

I tak oto na PPE 1.0 się wchodziło, czytało było się. Jednak rewolucja dopiero co miała nadejść z PPE 2.0

Z początku każdy głupiał w tym i ja :P, nie było limitów na PD, jakieś nagrody ? wow o co chodzi jakby ? i te acziki :). Pełno zmian, zaczynając od rankingów, aczików, po rozbudowane każdej czynności po kolei, blogi, newsy, encyklopedia, ocenianie gier, po prostu cud miód i orzeszki. Potem paczka usprawnień 2.1 i kolejne super zmiany. Ogólnie PPE to najlepszy portal o grach z najlepszymi ludzmi i najbardziej rozbudowany. Każdy zna PPE, przez co przechodziło, boty,multikonta itp. ale zawsze śmiesznie i zabawnie było.

Dlatego pozwoliłem sobie zrobić parę pamiątek i tak oto:

Pierwsza wygrana w tygodniowym zestawieniu, miesięcznym i jak byłem drugi w Hall.

A dziś o godzinie 7:31 dokonało się: