Blog użytkownika Genzo Ozora

Genzo Ozora

Genzo Ozora Genzo Ozora 12.01.2014, 02:45
A Ty jaki masz plecak odrzutowy?
592V

A Ty jaki masz plecak odrzutowy?

 Jetpack Joyride - jest prostą i przyjemną, scrollowaną strzelaniną.  Za produkcją stoi - Halfbrick Studios. Znany najbardziej z rewelacyjnego w swojej prostocie Fruit Ninja. A także kilku pomniejszych produkcji, z sektora mobile. W który to developer zazwyczaj celuje ze swoimi pozycjami.

 Na czym polega cała zabawa?
 
 
 Mamy do dyspozycji „chłopaka”, który ma zadanie dobiec jak najdalej w prawą stronę ekranu. Sterujemy touchpadem, który sprowadza się do trzymania bądź puszczania na nim palca, dzięki temu postać unosi się w górę lub dół, oddając strzały w przeszkody poniżej. Nieraz musimy także naparzać szybko palcem w ekran aby utrzymywać odpowiednio wysoko przykładowo, dopałkę "mechanicznego ptaka". Wszystko to możliwe jest, dzięki wielozadaniowemu, odrzutowemu plecakowi jaki posiada nasza postać. Gra jest prosta w sterowaniu ale nie prostacka.
 
 Jak w to gramy?
 
 
 Odpowiednio manewrując w powietrzu, raz góra raz dół. Musimy omijać różne przeszkadzajki na drodze. Lasery, miny elektryczne, rakiety, biegających żołnierzy. Zbierając przy tym jak najwięcej złotych monet (za które pobuszujemy w sklepiku) oraz kół zębatek, które pozwolą nam wejść do specjalnego stroju i w ten sposób siać pożogę. Mamy więc: strój anty grawitacyjny, mechanicznego ptaka, mecha czy też smoka. Podczas każdej pojedynczej gry, czeka na nas również seria zadań do wykonania, co w przypadku zaliczenia podnosi nasz level i pozwala otrzymać jakiś losowy bonus do wykorzystania w przyszłym podejściu. Do tego po zakończeniu rozgrywki, odpala się jednoręki bandyta. Co może zaowocować nawet ożywieniem naszego "hirosa". Mała rzecz a cieszy.
 
 
 Grafika i muzyka.
 
 
 Gra jest pełna humoru, bardzo kolorowa, szybka i płynna. Nie zdażają się ani zwolnienia animacji ani błędy wyrzucające do menu. Można się nawet zachwycić, pięknie wykreowanym, kreskówkowym światem. Zwiedzamy bazę wojskową, pustynię, dżunglę czy też moje ulubione akwarium. Krajobraz zmienia się cały czas, odpowiednio do przebytego dystansu. Pod względem udźwiękowienia, również jest dobrze. Fajnie wypadają wszelkie odgłosy, strzały i upadki. Zgrabnie komponując się z całością.
 
 
Dodatki.
 
 
 W grze mamy także specjalny sklepik, gdzie za ciężko zdobyte monety możemy: zmienić ciuchy, usprawnić plecak odrzutowy, dopakować stroje czy zakupić inne przydatne gadżety. Nie zabrakło także listy osiągnięć do zdobycia.
 

Tagi: halfbrick jetpack joyride mobile mobilne granie

Werdykt
  • + Humor.
  • + Kreskówkowa grafika.
  • + Osiągnięcia.
  • + Replayability.
  • + Sterowanie.
  • - Szybko zżera moc baterii.
8.0
Genzo Ozora
Genzo Ozora Tytuł doskonale nadaje się na szybkie sesje, czekając w kolejce do lekarza czy też podróżując komunikacją miejską. Do tego jest darmowy do ściągnięcia w testowanej przeze mnie wersji na Windows Phone. Polecam!
Oceń notkę
+ +2 -

Citi never sleeps...
Oceń profil
+ +24 -
Genzo Ozora
Ranking: 549 Poziom: 53
PD: 20227
REPUTACJA: 4124