Znaleziono 2 artykuły nt. gry
F1 2016

REDAKCYJNE

Arkadiusz Pawłowski Arkadiusz Pawłowski 03.09.2016
F1 2016 - recenzja gry
2306V

F1 2016 - recenzja gry

Formuła 1 od zawsze kojarzy się z wielkimi emocjami, niebezpiecznymi prędkościami i balansowaniem na cienkiej granicy. Ilekroć przychodziło mi oglądać zmagania zawodowców w głowie siedziało wiele myśli, w tym jedna przewodnia – rajdowcy mają nerwy ze stali! Ułamki sekund decydują o tym czy zdobywają chwałę i zwyciężają, przegrywają z kretesem i muszą przełknąć gorzką pigułkę porażki, czy, w ekstremalnych przypadkach, walczą o zdrowie i życie po paskudnych, acz spektakularnych kraksach. Trzeba mieć jaja, żeby za każdym razem podejmować to ryzyko, albo przynajmniej być na tyle pewnym swoich umiejętności za kierownicą. My, gracze, też możemy poczuć odrobinę tej adrenaliny nie wychodząc z bezpiecznego domu dzięki nowemu produktowi Codemasters, ryzykując co najwyżej utratę paru stów wydanych na jego nabycie.

czytaj dalej »
41

Ostatni komentarz:

Potwierdzam. Rajdy z wyścigami mają tyle wspólnego co jazda gokartem i autobusem. Tą recenzję musiała przygotować osoba kompletnie... - Maciejsan

Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 26.08.2016
Recenzja: F1 2016 (PS4)
2153V

Recenzja: F1 2016 (PS4)

W trakcie aktualnego sezonu F1 na nudę narzekać nie możemy - niespodzianki, zagrywki wewnątrzzespołowe, zmiany pozycji lidera klasyfikacji mistrzostw - słowem, jest dobrze. Na tyle dobrze, że pewnie nie jeden fan ma ochotę wcielić się w jakiegoś z topowych kierowców i ukrócić zapędy mistrzowskie swoich „ulubieńców”. Rzucę spoilerem na sam początek tekstu - nie zawiedziecie się. F1 2016 (PS4) to pierwsza odsłona serii od wielu lat, w którą po prostu warto zagrać.

czytaj dalej »
9

Ostatni komentarz:

Świetna gra. Właśnie skończyłem platyne która wchodzi chcąc nie chcąc. - sleectm