Polecamy
Znaleziono 2 artykuły nt. gry
Detroit: Become Human

REDAKCYJNE

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2018
Detroit: Become Human – recenzja gry. Najlepszy świat Davida Cage’a
7641V

Detroit: Become Human – recenzja gry. Najlepszy świat Davida Cage’a

Świat każdego dnia się rozwija, postęp technologiczny rozkwita, nieustannie dążymy do perfekcji, na naszym oczach powstają urządzenia zmieniające rzeczywistość, kreowane są sprzęty mające wyłącznie jedno zadanie – ułatwienie naszej egzystencji. To wszystko zmierza do bardzo niebezpiecznej sytuacji, gdy to maszyny mogą zająć nasze miejsce przejmując nasze role. Właśnie o tym opowiada najnowsze opowieść Davida Cage’a, któremu udało się stworzyć zniewalający świat. Z Detroit nie chce się wracać.

czytaj dalej »
210

Ostatni komentarz:

Każdy na prawo do własnego zdania ale nie każdy powinien je wygłaszać. Rozumiem, że ograłeś i wyceniasz na 80zł? - LeowhyStacjaKultura.pl

Adam Grochocki Adam Grochocki 24.05.2018
Recenzja: Detroit: Become Human (PS4)
3499V

Recenzja: Detroit: Become Human (PS4)

Jeśli czytacie ten tekst, to zapewne tak jak ja odnajdujecie jakąś bliżej nieopisaną przyjemność w tym, jak oszukują nas twórcy gier wideo. Trend zmuszania gracza do podejmowania trudnych (nawet jeśli iluzorycznych) decyzji spopularyzował David Cage, a aktualnie wtórują mu twórcy niemalże wszystkich gatunków. Francuski scenarzysta i reżyser za pomocą Detroit: Become Human miał odświeżyć skostniałą już formułę i sprawić, że znów poczujemy się panami własnego losu. Udało się?

czytaj dalej »
23

Ostatni komentarz:

"Nie grałem, to się wypowiem" - Darek