Znaleziono 3 artykuły nt. gry
XCOM 2
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2016
XCOM 2 - recenzja gry
3726V

XCOM 2 - recenzja gry

Zdrowaśki wszystkich konsolowców zostały wysłuchane. Firaxis Games zapomniało o swoich zapewnieniach dotyczących ekskluzywności XCOM 2 wrzucając produkcję na PlayStation 4 i Xboksa One. Czekaliśmy odrobinę za długo, nie otrzymaliśmy idealnego portu, ale w ostateczności i tak trudno oderwać się od pada.

41

Ostatni komentarz:

widzę ze znalazłeś tą samą " good side " xD - Sektorius

Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.10.2016
Recenzja: XCOM 2 (PS4)
3345V

Recenzja: XCOM 2 (PS4)

Gra ma polskie napisy. Okej, skoro już zostało to powiedziane, to teraz możecie iść do sklepu… co? Nie znacie XCOM-a?! A, pewnie zastanawiacie się, czy lepiej zagrać w tę grę na PC czy na PS4… to dość trudne pytanie.

25

Ostatni komentarz:

Dla mnie wszystko ok gra rewelacja ale ciągły wyścig z czasem zabija delektowanie się zabawa z taktyka bo w misjach w których ma się 6 tur... - YaroBond

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016
XCOM 2 - recenzja gry
4259V

XCOM 2 - recenzja gry

Firaxis Games w 2012 roku ożywiło legendę. Na rynku zadebiutował XCOM: Enemy Unkown, który rozbudził zainteresowanie serię i sprawił, że gracze jeszcze raz rozkochali się strategicznym mordowaniu obcych. W konsekwencji kontynuacja była tylko kwestią czasu i po dobrze przyjętym dodatku, nadszedł czas na pełnoprawną opowieść. Twórcy w dwójce nie ryzykują, ale pokazują, że samo rozwinięcie przyjętej koncepcji jest gwarancją sukcesu. 

68

Ostatni komentarz:

A więc dzisiaj skończyłem grę i trochę o balansie nabazgram. Snajperzy już zdecydowanie nie są aż tak OP jak wcześnie ( pamiętacie bossa... - [email protected]