Znaleziono 2 artykuły nt. gry
FIFA 16
Adam Grochocki Adam Grochocki 01.10.2015
Recenzja: FIFA 16 (PS4)
4326V

Recenzja: FIFA 16 (PS4)

Zeszłoroczną edycję z numerkiem 15 testował Paweł i w pełni zgadzam się z jego oceną. Mnie piętnastka strasznie rozczarowała, więc bardzo szybko się jej pozbyłem i wróciłem do czternastki. Tegoroczna FIFA 16 stanęła przed trudnym zadaniem, bo z jednej strony trzeba odbudować nadwątlone zaufanie, a z drugiej czai się PES. Jak wyszło?

63

Ostatni komentarz:

żałosna - wfdf

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2015
Recenzja gry: FIFA 16
7752V

Recenzja gry: FIFA 16

Piłka nożna to piękny sport. Najlepszym przykładem tych słów jest ostatni wyczyn Roberta Lewandowskiego. Polak wszedł w drugiej połowie, strzelił 5 bramek i swoimi akcjami rozbudził cały świat. Przez moment nie czytaliśmy o problemach, zapomnieliśmy o aferach, a mogliśmy oglądać wyjątkowe akcje. Po takim wyczynie człowiek chce jednego… Chwycić kontroler w dłonie, wskoczyć na serwery i złoić przeciwnika w iście widowiskowy sposób. W tym roku na szczęście nie musimy się męczyć, głośno narzekać, a sympatycy gały bez problemu mogą oddać się strzelaniu bramek... Bo FIFA 16 kolejny raz zmierza w bardzo dobrym kierunku. 

66

Ostatni komentarz:

9 ?!? Nie wiem, kto pisał tę recenzję, ale błagam - ogarnij się. Nie wystawiajcie oceny prawie doskonałej za to, że dodali cycki i trening... - PJ777