Znaleziono 3 artykuły nt. gry
Overwatch
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2019
Overwatch (Switch) – recenzja gry. Hybryda Nintendo przeszła ważną próbę
1405V

Overwatch (Switch) – recenzja gry. Hybryda Nintendo przeszła ważną próbę

Blizzard coraz śmielej patrzy w stronę kolejnej platformy. Twórcy WarCrafta zdecydowali się na szybką premierę swojego ostatniego hitu, Overwatch na małym systemie jest jednak nadal przyjemnym doświadczeniem. Zadbano o całą zawartość, ale deweloperzy zapomnieli o kilku ważnych czynnikach, by móc mówić o pełnym sukcesie.

11

Ostatni komentarz:

Mnóstwo bohaterów, + Mnóstwo map, + Mnóstwo trybów, + Włączasz i nie chcesz przestajesz grać Brzmi jak bełkot jakiegoś fana gier... - Sejman22

Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 31.05.2016
Recenzja: Overwatch (PS4)
3602V

Recenzja: Overwatch (PS4)

Jeśli parę lat temu ktoś powiedziałby mi, że Blizzard zrobi strzelankę w całkowicie nowym uniwersum i wypuści ją na konsolach, zareagowałbym nieco sceptycznie. Gdyby dodał, że będzie to gra wybitna pod każdym względem, wybuchnąłbym gromkim śmiechem. Cóż, okazuje się, że przysłowie „nigdy nie mów nigdy” świetnie tutaj pasuje.

39

Ostatni komentarz:

Jedna z najlepszych gier na ps4, są gry rankingowe więc jest wszystko co jest potrzebne do grania online ! - RoonekPL

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2016
Overwatch - recenzja gry
8875V

Overwatch - recenzja gry

Blizzard przyzwyczaił graczy do opowieści Orków, przygód Protosów, pozwolił śmiałkom kilkukrotnie zmierzyć się z Diablo, ale chyba nikt nie spodziewał się, że po 17 latach przygotują nową markę, która w dodatku będzie sieciowym shooterem. Można jednak odnieść wrażenie, że niezależnie jakiego gatunku twórcy się podejmą, odniosą spektakularny sukces. Nie inaczej jest z Overwatch, bo Zamieć oferuje coś więcej niż tylko chaos na ekranie, futurystyczne zabawki i umiejętności. Gra jest wybornie rozplanowaną układanką, w której każdy fragment znajduje się na swoim miejscu i wpływa na pozostałe elementy.

163

Ostatni komentarz:

Jak to napisał Wojtek Gruszczyk "Blizzard potrafi zadbać o swoje pozycje i możemy mieć pewność, że firma licznymi aktualizacjami rozwinie... - leon107