Znaleziono 3 artykuły nt. gry
This War of Mine

REDAKCYJNE

Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 30.01.2016
Recenzja: This War of Mine: The Little Ones (PS4)
3547V

Recenzja: This War of Mine: The Little Ones (PS4)

Jedna z tych gier, które na konsolach oddane zostały w najlepszej możliwej wersji. Czy produkcja polskiego studia jest aż tak dobra, jak wszyscy mówią? Przekonajmy się.

czytaj dalej »
24

Ostatni komentarz:

a mi się właśnie plus skończył :) - sakkra

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2016
This War of Mine: The Little Ones - recenzja gry
2690V

This War of Mine: The Little Ones - recenzja gry

Prezes spółki, zdolny prawnik, uczeń podstawówki, kucharz, przedszkolanka, utalentowany piłkarz, pracownik budowalny, nauczyciel, barman, prostytutka… Wojna dosięga każdego i właśnie najnowsza produkcja rodzimego 11 bit studios idealnie pokazuje, że podczas konfliktu zbrojnego nie ważna jest nasza przeszłość. W tych niezwykle trudnych chwilach liczą się tylko umiejętności, mocna psychika i podejmowanie właściwych wyborów. Pociągniesz za spust widząc chorego staruszka? Odbierzesz dziecku ostatnie leki? Zabijesz? This War of Mine: The Little Ones to gra o decyzjach, które warto przeżyć tylko i wyłącznie z kontrolerem w dłoni.  

czytaj dalej »
49

Ostatni komentarz:

No i jest w ps+ :) - KaKaktus

Adam Ginel Adam Ginel 19.11.2014
Recenzja gry: This War of Mine
2369V

Recenzja gry: This War of Mine

Wojna, do jakiej przyzwyczaiły nas najnowsze produkcje, to najczęściej heroiczna walka niewielkiego oddziału lub pojedynczego bohatera z całą armią uzbrojonych po zęby, zamkniętych w czołgach żołnierzy wroga. Kule świszczą nad głową, rzucane co chwilę granaty wesoło dudnią o podłogę, a jęk potraktowanego ze Spike'a to muzyka dla uszu. This War of Mine pokaże ci, czym rzeczywiście są wojna i walka o przetrwanie.

czytaj dalej »
19

Ostatni komentarz:

Jesli sprzedaz bedzie wysoka, prędzej czy pozniej wydawcy wywęszą kasę i zainteresują się grą :) - Robal_09