Znaleziono 3 artykuły nt. gry
Dragon Ball: Xenoverse

REDAKCYJNE

Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.03.2015
Recenzja: Dragon Ball Xenoverse (PS4)
3754V

Recenzja: Dragon Ball Xenoverse (PS4)

Zrobić grę lepszą od Dragon Ball: Battle of Z ciężko nie jest. Dimps nie miało więc trudnego zadania. Wystarczyło się przyłożyć i szanse, by pierwsza gra o Smoczych Kulach na nowej generacji konsol wyszła dobrze, były wysokie. Niestety hitu nie udało się zrobić, ale nie oznacza to, że mamy do czynienia z czymś niewartym naszej uwagi.

29

Ostatni komentarz:

Czy w dragon ball xenoverse można grać na jednej kosnoli w dwie osoby(dwa pady) po tej samej stronie, bądz po przeciwnej?? - gEARS

Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 25.02.2015
Recenzja gry: Dragon Ball: Xenoverse
4970V

Recenzja gry: Dragon Ball: Xenoverse

„Chcemy Budokai Tenkaichi 3 w HD!” - od lat wykrzykują fani uniwersum Akiry Toriyamy, nawet ci, którzy na szalejące na rynku remastery plują jadem. Jeśli jednak popatrzymy na dowolną mordoklepkę z Dragon Ball w tytule wydaną na konsole poprzedniej generacji, wszystko staje się jasne. Gier z Son Goku na okładce wyszło całkiem sporo, niestety - średniej jakości. Czy najnowsza odsłona tasiemca od Bandai Namco, o podtytule XenoVerse, ma szansę odmienić ten stan rzeczy?

33

Ostatni komentarz:

Moze mnie ktos oswiecic jaka gra DB jest zatem najlepsza na ps3?Offline multiplayer-gdzie bedzie najbardziej udany? - Mezcalo

CZYTELNIKÓW

Moniek Moniek 30.03.2015
Recenzja Laika: Dragon Ball: Xenoverse
717V

Recenzja Laika: Dragon Ball: Xenoverse

Która to już część Dragon Ball ląduje na konsolach? Byłem przekonany, że wykorzystano już cały potencjał tego uniwersum. Aż do teraz, gdy pojawia się najnowsza część – Dragon Ball: Xenoverse, próbuje zmienić moje myślenie na ten temat.

13

Ostatni komentarz:

No niestety mamy do czynienia z pokazem slajdów. 3 vs 3 nawet offline traci na płynności i to mocno - ManiekSSJ3