Znaleziono 3 artykuły nt. gry
Tales from the Borderlands

REDAKCYJNE

Daniel Stroński Daniel Stroński 01.11.2015
Recenzja: Tales from the Borderlands (PS4)
2112V

Recenzja: Tales from the Borderlands (PS4)

Grając w Borderlands, próbowaliście się wsłuchiwać w przezabawne dialogi, ale dziejąca się w tym samym czasie strzelanina każdorazowo pochłaniała Waszą uwagę? Przestańcie się oszukiwać, że kiedyś do tego wrócicie i wszystko na spokojnie odsłuchacie. Po prostu włączcie Tales from the Borderlands.

26

Ostatni komentarz:

Dzięki dzisiaj sprawdzam:) - Hantos980

CZYTELNIKÓW

Yoorko Yoorko 02.08.2019
Taka piękna katastrofa | Tales from the Borderlands
379V

Taka piękna katastrofa | Tales from the Borderlands

"Jeżeli coś może się nie udać, to się nie uda." - mówi jedno z praw Murphy'ego. To powiedzenie śmiało można uznać za motyw przewodni omawianego dzieła od Telltales. Dwa korposzczury uwikłane w intrygę, która może zaważyć na losach znanego świata oraz towarzyszące im zawodowe naciągaczki to kwartet, który doskonale wpisuje się w uniwersum Pogranicza. Wartka akcja, strzelaniny, pościgi, wybuchy, roboty i śmierć czyhająca za każdym zakrętem to tylko początek zabawy, którą zapewni - nie tylko fanom Borderlands - ten doskonały tytuł.

2

Ostatni komentarz:

Fajna recenzja, łap plusa ode mnie :-) - boe

MSaint MSaint 17.07.2016
Tales from the Borderlands - recenzja
1340V

Tales from the Borderlands - recenzja

Formuła opowieściówek od Telltale zdążyła się już wielu graczom znudzić, a nawet stała się obiektem kpin ("x will remember that"). Konkurencja również nie zasypia gruszek w popiele i wydaje własne epizodyczne produkcje typu King's Quest czy Life is Strange, szczególnie w przypadku tego ostatniego z dużymi sukcesami. Jak na tym tle wypada Tales From the Borderlands?

17

Ostatni komentarz:

No widzisz. Ja dwa razy próbowałem do Talesów podejść i nic :) . - Moniek