SKLEP
Znaleziono 4 artykuły nt. gry
World of Tanks

REDAKCYJNE

Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.02.2016
World of Tanks (PS4) - recenzja gry
4554V

World of Tanks (PS4) - recenzja gry

E-sport to zagadnienie kojarzące się głównie z grami pecetowymi. Na turniejach brylują Counter Strike, League of Legends, Starcraft, a także World of Tanks. Jednakże teraz, gdy ostatnia z nich jest już dostępna na obydwu głównych konsolach, sytuacja może, a nawet powinna, się nieco zmienić.

czytaj dalej »
34

Ostatni komentarz:

Lepsza bo bez modów - j3

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2015
Recenzja gry: World of Tanks
3598V

Recenzja gry: World of Tanks

Wielkie czołgi powracają. Hit z blaszaków zamierza podbić kolejną platformę i po dobrym wyniku na Xboksie 360, przyszedł czas na młodszego brata Amerykanów. Posiadacze Xboksów One mogą od kilku dni brać udział w ekscytujących starciach, które ponownie dają wiele satysfakcji... Jak wypada World of Tanks na aktualnej generacji? To nadal dobra gra, ale nie oczekujcie rewolucji. 

czytaj dalej »
52

Ostatni komentarz:

Najgorsza gra w jaką grałem od bardzo dawna. Daje złudne wrażenie że ma się wpływ na rozgrywkę ale tak nie jest. Match maker dobiera czołgi... - Ciumek

Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 24.02.2014
Recenzja gry: World of Tanks: Xbox 360 Edition
1452V

Recenzja gry: World of Tanks: Xbox 360 Edition

Microsoft na dobre wkręcił się już we wspieranie i promowanie swojej nowej konsoli, co nie oznacza jednak, że nagle zapomniał o tych wszystkich posiadaczach 360-ki, którzy niekoniecznie już teraz palą się, by sprawdzić rzeczywistą wartość hasła reklamowego "Xbox One. Jump ahead". Amerykanie w zanadrzu mają jeszcze kilka "darmowych" gier, w tym omawianą właśnie pozycję. Po rozplanowanych na wiele tygodni beta-testach zbudowane w oparciu o niesławny model free-to-play World of Tanks wreszcie dostępne jest dla wszystkich posiadaczy Xboksa 360. No prawie dla wszystkich.

czytaj dalej »
44

Ostatni komentarz:

Jak dobrze pamiętam to około 2.5 GB - naXe

CZYTELNIKÓW

Koczi Koczi 02.03.2016
World of Tanks - recenzja
280V

World of Tanks - recenzja

Moje pokolenie graczy "czołgi" kojarzy z kultowym Tank 1990 - Battle City na Pegasusa. Czasy jednak się zmieniają, podobnie jak i czołgi.

czytaj dalej »
1

Ostatni komentarz:

Niezła recenzja, chociaż parę chochlików się wdarło. "Gałki analogiczne" made my day :D i "zarówno" łącznie piszemy. Interpunkcji się nie... - snake18011992

Miesięcznik PSX Extreme