SKLEP
Znaleziono 3 artykuły nt. gry
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

REDAKCYJNE

Daniel Stroński Daniel Stroński 08.10.2014
Recenzja: Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (PS4)
3026V

Recenzja: Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (PS4)

Gdy Sherlock Holmes zaczyna posługiwać się smartfonem, Watson jest kobietą, a podziemne walki na pięści detektyw wygrywa dzięki efektownemu slow-mo – najwyższy czas wyłączyć telewizor. Fani oryginalnej, książkowej wizji Sir Arthura Conana Doyle’a odnajdą ulubione klimaty na konsoli w znakomitym Sherlock Holmes: Crimes and Punishments.

czytaj dalej »
32

Ostatni komentarz:

Mi nie przeszkadza brak polskiej wersji, uważam że lepiej jest po angielsku grać - Fredro

Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 02.10.2014
Recenzja gry: Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
8627V

Recenzja gry: Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Sherlock Holmes, słynny bohater powieści i opowiadań kryminalnych sir Arthura Doyle’a, nie miał jak dotąd szczęścia do zero-jedynkowych wersji swoich przygód. Irlandzko-ukraiński deweloper Frogwares od wielu lat dostarczał na rynek kolejne gry z udziałem zmyślnego Brytyjczyka, które - choć poprawne - nie cieszyły się wśród recenzentów takim uznaniem, jak wyczyny innych wielkich detektywów, takich jak Batman czy Cole Phelps z L.A. Noire. Czy nowa odsłona niszowej serii o podtytule Crimes & Punishments ma szansę zmienić ten stan rzeczy?

czytaj dalej »
42

Ostatni komentarz:

Gra pobrana w ramach oferty Games With Gold ale brak polskiej lokalizacji skutecznie mnie od tego tytułu odstraszył. Zapowiadała się fajna... - Folion

CZYTELNIKÓW

montana montana 13.04.2015
Recenzja Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
1581V

Recenzja Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Sherlock Holmes. Któż nie zna poczciwego detektywa, który po tym jaką macie koszulę powie wam z kim spaliście, jak długo i czy robiliście to w skarpetkach. W ostatnich latach ta i tak rozpoznawalna postać przeżywa prawdziwy renesans w popkulturze. 2 kinowe przeboje, wysoko ceniony serial i do tego grona naturalnie musiała dołączyć również gra. Wcześniej rzecz jasna byliśmy świadkami gier z Sherlockiem w roli głównej, ale ta jest inna. Dlaczego zapytacie? Bo w tamte nie grałem, a w tę tak.

czytaj dalej »
31

Ostatni komentarz:

Długość loadingów odbiera sporo uroku tej produkcji (grałem na PC). Za to historie przeważnie są ciekawe i nie przeszkadza mi to, że... - s7mon

Miesięcznik PSX Extreme