Znaleziono 2 artykuły nt. gry
EA Sports UFC
Michał Madanowicz Michał Madanowicz 29.06.2014
Recenzja: UFC: Ultimate Fighting Championship (PS4)
6289V

Recenzja: UFC: Ultimate Fighting Championship (PS4)

Przejęcie marki UFC przez Electronic Arts zostało przyjęte w gronie fanów mieszanych sztuk walki z umiarkowanym optymizmem. Przez ostatnie lata licencja najważniejszej światowej organizacji MMA spoczywała w rękach THQ, które serią Undisputed zdobyło serca miłośników tej dyscypliny sportu. Sprawdźmy więc, czy Elektronicy poradzili sobie w oktagonie, czy też padli pod gradem ciosów i poddali starcie. 

21

Ostatni komentarz:

Denerwująca jest trochę opóźniona reakcja postaci na wciskane przyciski. Szczególnie daje się to odczuć, przy treningach ze "slippingiem "... - Bam90

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2014
Recenzja gry: EA Sports UFC
6191V

Recenzja gry: EA Sports UFC

Od przeszło dwóch lat w Polsce zapanowała moda na „Prawdziwych Wojowników”. Systematycznie na polskich ringach odbywają się profesjonalne walki, a rosnąca popularność tych wydarzeń pokazuje, że lubimy oglądać krwiożerczych fighterów. Jeśli jesteście fanami UFC, ale nie posiadacie odpowiednich predyspozycji do zawodowych starć, zawsze możecie spróbować wskoczyć na wirtualny oktagon, a najnowszy tytuł EA Sports jest idealną okazją na sprawdzenie swoich elektronicznych możliwości. 

19

Ostatni komentarz:

[LINK] Recenzja UFC komentować - Futrzak96POLAND