Znaleziono 6 artykułów nt. gry
The Order: 1886

REDAKCYJNE

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2015
Recenzja gry: The Order: 1886
17088V

Recenzja gry: The Order: 1886

Dzisiaj jest początek końca. Umarł nasz wielki przyjaciel, brat, towarzysz broni, ale rodzisz się Ty. Od 22 lutego 1886 roku staniesz się pełnoprawnym członkiem Zakonu, przedstawicielem Rycerzy Okrągłego Stołu. Każdego dnia musisz godnie reprezentować Anglię. Walczyć za Królową, za obywateli, za naszą organizację. Jesteś gotowy rozpocząć nowe życie, Sir Galahadzie?

czytaj dalej »
169

Ostatni komentarz:

Czyli miałem rację. :) - hop

Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.02.2015
Recenzja: The Order 1886 (PS4)
7338V

Recenzja: The Order 1886 (PS4)

The Order 1886 bez wątpienia jest najładniejszą grą tej generacji konsol i jeszcze długo może nią być. Ekipa Ready at Dawn dokonała prawie niemożliwego – dostarczyła produkcji, która graficznie niczym nie odbiega od pierwszego zwiastuna. Czy mamy jednak do czynienia z piękną wydmuszką? Na szczęście nie.

czytaj dalej »
240

Ostatni komentarz:

Kupilem jako staroć za 49 zł i dobrze się bawiłem: efektowna, grywalna, dość oryginalna odtrutka na rozwlekłe sandboxy podobne do siebie,... - Arni_STI

CZYTELNIKÓW

1524V

Zawiodłem się

Będzie krótko, bo i gra długością nie powala.

czytaj dalej »
7

Ostatni komentarz:

Już kupiłem:) Gra się całkiem przyjemnie i nie żałuje zakupu. Dzięki za tip odnośnie języka. Na szczęście był po anglosasku. - amazarashi

483V

Miodność czy obietnice? Oto jest pytanie!

O The Order 1886 było głośno na długo przed premierą. Tytuł na wyłączność PlayStation 4, nastawiony na single player od pierwszych zwiastunów zachwycał oprawą i klimatem wiktoriańskiego Londynu zakrapianego nutką fantasy. Grze wróżono świetlaną przyszłość jako system sellera dla konsoli, która pomimo już ponad rocznej obecności na rynku takiego nie dostała.  Nie było o nim jednak tak głośno jak zaraz po premierze, kiedy recenzenci i gracze, a w głównej mierze ci pierwsi, dostali kubłem zimnej wody w twarz i w przypływie nagłego szoku zmieszali produkcję z błotem. 

czytaj dalej »
16

Ostatni komentarz:

Bo to fanboj PS4, a taki nie może zdzierżyć noty 6.5 dla exclusive'a na tą konsolę - ot dlaczego :) - Wredny

FajfeR_77 FajfeR_77 23.03.2015
TRUDNE SPRAWY, UKRYTA PRAWDA czyli CZY BĘDZIE ORDER ZA THE ORDER ?
995V

TRUDNE SPRAWY, UKRYTA PRAWDA czyli CZY BĘDZIE ORDER ZA THE ORDER ?

Czasy mamy takie, że we wszystkich liczących się stacjach tv, w najlepszym czasie, lecą paradokumentalne gnioty "dla mądrych inaczej". W takim formacie, lektor musi tłumaczyć, co przed chwilą zagrał "aktor", lub co zagra za chwilę. Z jednej strony robi to, bo target tych produkcji jest, jaki jest . Z drugiej, nawet osoba inteligentna, czasem miała by problem, by odczytać co "aktor" zagrał przed chwilą ;) Twórcy The Order, postanowili zrobić nam taką produkcję "dla średniokumatych" w świecie gier. Udało się. Brakuje tylko lektora;)

czytaj dalej »
28

Ostatni komentarz:

Kto tak postrzega ? Nieobeznani gracze ? Branża ? No kto ? - Patryk Galas

Smackin_88 Smackin_88 23.02.2015
Recenzja gry- The Order: 1886
617V

Recenzja gry- The Order: 1886

Stało się- kreowany na pierwszego tegorocznego "czarnego konia" w bibliotece gier  na PS4 tytuł ujrzał ostatecznie światło dzienne. Rozpędzony do zawrotnych prędkości w ostatnich tygodniach przed premierą hype train dawał nadzieję na produkcję aspirującą do stanięcia na najwyższym stopniu podium wśród exclusive'ów dostępnych na japońskiej konsoli. Czy artystyczna wizja Ready At Dawn, studia stawiającego swoje pierwsze kroki na sprzęcie stacjonarnym ma szansę wyjść cało w konfrontacji z ogromnymi oczekiwaniami Graczy? 

czytaj dalej »
8

Ostatni komentarz:

przeczytałem, kupiłem, zachwyciłem się oprawą.. na ten moment o gameplayu nic nie napisze ale wizualnie urywa dupsko - marcinnkPS