Znaleziono 4 artykuły nt. gry
FIFA 14
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2013
Recenzja gry: FIFA 14 (PS4)
2316V

Recenzja gry: FIFA 14 (PS4)

Najważniejsze ligi są już prawie na półmetku, w europejskich pucharach poznaliśmy pary fazy pucharowej, a na początku stycznia do jednego z zawodników trafi Złota Piłka…  Wygląda to na dłuższą przerwę od piłkarskich emocji? Nic bardziej mylnego! Pod koniec listopada zadebiutowała FIFA na nowej generacji i dopiero teraz rozpoczęła się rywalizacja na tym prawdziwym, najwyższym poziomie! 

45

Ostatni komentarz:

Oby tylko EA od teraz co roku nie karmiło nas znów odgrzewanym rollmopsem, tylko w nowym, nextgenowym sosie. - DanyGee

Mikołaj Dusiński Mikołaj Dusiński 03.12.2013
Recenzja: FIFA 14 (PS4)
4222V

Recenzja: FIFA 14 (PS4)

Firmie EA zdarzało się w przeszłości wypuszczać okrojoną wersję swojego piłkarskiego tasiemca na debiutujące na rynku konsole. Taki los stał się udziałem m.in. PS Vita czy WiiU. W przypadku edycji na PS4 mamy również do czynienia z cięciami, ale jednocześnie z usprawnieniem szeregu elementów.

46

Ostatni komentarz:

nie wiem jak wy ale ja mam czasam wrazenie ze sedzia jest ewidentnie przeciwko mnie nie odgwizduje ewidentnych fauli. poza tym mam wrazenie... - dawid

Mikołaj Dusiński Mikołaj Dusiński 05.10.2013
Recenzja: FIFA 14 (PS3)
2647V

Recenzja: FIFA 14 (PS3)

Pojedynki kolejnych odsłon serii FIFA i PES od wielu lat emocjonują graczy – fanów piłki nożnej. W poprzednich latach to FIFA uchodziła za grę bardziej innowacyjną. Kolejne edycje przynosiły rewolucje w różnych aspektach rozgrywki – wprowadzono m.in. karciany tryb Ultimate Team, odmienny od znanego od lat system obrony czy będący obiektem wielu internetowych żartów nowy silnik fizyczny.

58

Ostatni komentarz:

Witam mam pytanie czy jak wychodzi nowa fifa to dalej na starszej sa wazne mecze itp na bierzaco czy juz nie - Matejko

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2013
Recenzja gry: FIFA 14
2757V

Recenzja gry: FIFA 14

Dzień dobry! Jesteśmy na Estádio da Luz, zawodnicy już wchodzą na boisko. Będziemy dzisiaj świadkami wyjątkowego piłkarskiego święta. Bawarczycy mogą obronić tytuł, jednak dla wielu obserwatorów to piłkarze z Madrytu mają większą szansę na wywalczenie mistrzostwa. Posłuchajmy hymnu Ligi Mistrzów.

27

Ostatni komentarz:

prosty sposob wszystko po kolei pisze - ddjijol