Znaleziono 3 artykuły nt. gry
Lords of the Fallen
Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.03.2015
Recenzja: Lords of the Fallen (PS4) - Ancient Labyrinth DLC
2921V

Recenzja: Lords of the Fallen (PS4) - Ancient Labyrinth DLC

Nigdy nie lubiłem porównywać Lords of the Fallen do Dark Souls. Pomimo podobnej mechaniki, ekipa CI Games starała się choć trochę wyróżnić swoją produkcję, wprowadzając własne rozwiązania i tworząc unikalną historię. W efekcie tego dostaliśmy naprawdę dobrą grę. Problem zaczął się, gdy studio skręciło w stronę DLC.

8

Ostatni komentarz:

Ja nie do końca się zgodzę z tą recenzją dodatku do Lords of the Fallen. Wiadomo jest krótki i to na pewno jest w jakimś stopniu minus.... - Akkarin

Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 28.10.2014
Recenzja: Lords of the Fallen (PS4)
6663V

Recenzja: Lords of the Fallen (PS4)

Lords of the Fallen ujrzał już światło dzienne. Tytuł od momentu zapowiedzi budził sporo kontrowersji ze względu na „kioskową” przeszłość gier CI Games, które nie słynęło z megahitów, a raczej budżetowych i względnie szybkich w produkcji gier. Ostatnie ich dzieło zostało ochrzczone mianem „polskiego Dark Souls”. Moim zdaniem jest to dla Lords of The Fallen krzywdzące określenie.

45

Ostatni komentarz:

Ja po przeczytaniu tej recenzji nie powiem ale, nie bardzo sie czegos dowiedzialem bo w kolko podajesz tytuly gier jak Dark Souls, Diablo,... - intel

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2014
Recenzja gry: Lords of the Fallen
5845V

Recenzja gry: Lords of the Fallen

Inspiracja pozwala tworzyć wielkie, monumentalne projekty. Sprawdzamy wzór, korzystamy z najciekawszych elementów, a w najlepszym wypadku je ulepszamy. Nie bez powodu rozpoczynam tekst od tych słów, ponieważ CI Games przygotowując Lords of the Fallen, spróbowało zmierzyć się z żywą legendą. Najtrudniejsza seria ostatnich lat kontra najbardziej ambitny projekt polskiego studia... Walka od początku nie jest równa, ale z wyniku tego starcia patrioci będą zadowoleni.

42

Ostatni komentarz:

Właśnie kupiłem za 33zł :) z polecenia, bo ponoć super gra. - skalariX