Znaleziono 5 artykułów nt. gry
Need for Speed Most Wanted (2012)

REDAKCYJNE

vergil vergil 05.03.2013
Recenzja: Need for Speed: Most Wanted DLC (PS3)
1903V

Recenzja: Need for Speed: Most Wanted DLC (PS3)

Need for Speed: Most Wanted od ekipy Criterion spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów. Mimo to gra do tej pory sprzedaje się naprawdę nieźle, toteż Electronic Arts postanowiło pójść za ciosem i wydało niedawno trzy dodatki, które próbują prężyć muskuły w PlayStaion Store. Weźmy je zatem pod lupę i sprawdźmy, czy warto zaprzątać sobie nimi głowę.

czytaj dalej »
18

Ostatni komentarz:

kolejna recenzja DLC, do czego to dochodzi... - nadra1984

vergil vergil 30.11.2012
Recenzja: Need for Speed: Most Wanted (PS3)
2301V

Recenzja: Need for Speed: Most Wanted (PS3)

Seria Need for Speed zaczyna zjadać własny ogon. Po bardzo dobrym Hot Pursuit ekipa Criterion po raz kolejny wzięła na warsztat starszą, sprawdzoną odsłonę cyklu i postanowiła zaprezentować nam ją we „własnej wersji”. Co z tego wyszło? Niby klimat wydaje się być znajomy, ogólne założenia rozgrywki również, ale cała reszta to  Hot Pursuit z jeszcze wyraźniej zaznaczonymi cechami charakterystycznymi.

czytaj dalej »
48

Ostatni komentarz:

Jeden z lepszych nowszych need for speedów :) - NiGGaZ

CZYTELNIKÓW

1589V

Recenzja: Need for Speed: Most Wanted (PS Vita)

Need for Speed jest przeze mnie dość szanowaną serią. Swoją przygodę z grami wyścigowymi zacząłem bodajże właśnie od jednej z produkcji spod tej marki: Porsche 2000. Pewnego dnia dostaję Vitę, a jakiś czas później chyba najnowszą wtedy grę z serii traktującej o nielegalnych wyścigach. Stworzoną przez nieznane mi wtedy studio Criterion Games. Po przejściu tej gry doszedłem do wniosku, że nie ruszę już od nich żadnej produkcji.

czytaj dalej »
3

Ostatni komentarz:

Nie ma problemu Placek. Powodzeniu z innymi recenzjami. Będę czekał z niecierpliwością na nową recenzje ^^ - Germanos

Tom19 Tom19 07.06.2015
Need for Speed Most Wanted (2012) - recenzja
1365V

Need for Speed Most Wanted (2012) - recenzja

Gry z serii Need for Speed mające na karku 21 lat istnienia, mimo podobnej tematyki, były zrealizowane w innej konwencji. Przywiązanie do jednej marki Porsche, emocjonalne ucieczki hiperautami przed policją, skoki stuningowanymi brykami nad mostem zwodzonym w świetle neonowych budynków, filmowe przeżycie z akcją godną Jamesa Bonda, czy symulacyjna odskocznia w profesjonalnych zawodach. Do tego wszystkiego należy dodać najnowsze dzieło od Criterion Games, pokazujące co by wyszło w stosunku NFS z Burnoutem...nowe dziecko ma na imię Need for Speed Most Wanted.

czytaj dalej »
12

Ostatni komentarz:

DRAMAT!! NUDA ta gra jak mało co!! Ciągnie się jak flaki z olejem... zamiast ją skończyć w odpowiednim momencie to jeszcze jakaś policja na... - Przemek

804V

Niedaleko NFS-owi do Burnouta

Gdy pierwszy raz słyszałem o wzmiance, że dostaniemy nowego NFS-a podtytułem 
"Most Wanted" myślałem, że to fake, w końcu mieliśmy już spotkanie z naprawdę dobrym MW, potem pomyślałem - a może mamy do czynienia z jakaś wersja HD tejże gry. Okazało się jednak, że ani jedno ani drugie.

/Thx  Mikami416 , za zwrócenie uwagi- trochę tekstu mi ujadło ;)  /

czytaj dalej »
2

Ostatni komentarz:

Fakt trochę nieskładnie ;d Nie nie to jest moja osobista ;] Montana mi zaoferował swoją dopiero po 22 by pomóc Ta czekała na publikacje od... - Gomlin