Polecamy
Znaleziono 7 artykułów nt. gry
BioShock Infinite

REDAKCYJNE

Mikołaj Dusiński Mikołaj Dusiński 30.03.2014
Recenzja: Bioshock Infinite - Burial at Sea Episode Two (PS3)
2120V

Recenzja: Bioshock Infinite - Burial at Sea Episode Two (PS3)

Pierwsza część Pogrzebu na Morzu zakończyła się mocnym twistem fabularnym, na szczęście wydawca wreszcie pozwolił nam poznać dokończenie historii. Co więcej, pod wieloma względami to DLC jest jeszcze lepsze od poprzedniego.

czytaj dalej »
23

Ostatni komentarz:

No wypuszczą, pewnie tak ale tez reedycje trylogii w HD:) Ja tam bym wziął:) - Hantos980

Mikołaj Dusiński Mikołaj Dusiński 16.11.2013
Recenzja: Bioshock Infinite - Burial at Sea Episode One (PS3)
1702V

Recenzja: Bioshock Infinite - Burial at Sea Episode One (PS3)

Przepustkę sezonową dla Bioshock: Infinite zapowiedziano jeszcze przed premierą, ale szczegółów DLC Ken Levine długo nie chciał zdradzić. Ostatecznie otrzymaliśmy najpierw pakiet wyzwań, a teraz pierwszy z dwóch pełnoprawnych, fabularnych dodatków.

czytaj dalej »
36

Ostatni komentarz:

Krotki ale przyjemny dodatek - chociaz tyle... - IrytujoMnie

Konrad Adamczewski Konrad Adamczewski 10.04.2013
Recenzja gry: BioShock Infinite
3164V

Recenzja gry: BioShock Infinite

Jeśli podczas pierwszej godziny w shooterze FPP nie pada żaden strzał, a gra oczarowuje pięknem i zasysa w wir cudnego świata, to w głowie zapala się lampka. Nawet jeśli jej blask przygasa z czasem, gdy dalej owych strzałów pada masa. Bo Bioshock Infinite pasuje jak ulał do filozofii Platona, mówiącej o naturze duszy i ciała. Ta pierwsza również jest w dziele Irrational Games czymś niezwykłym i niemal idealnym, a to drugie - ograniczającą ją klatką.

czytaj dalej »
62

Ostatni komentarz:

polski dystrybutor i pominął polski język.. nieładnie. - Iguana

vergil vergil 28.03.2013
Recenzja: BioShock Infinite (PS3)
2116V

Recenzja: BioShock Infinite (PS3)

Widok skąpanej w promieniach zachodzącego słońca Columbii, która majestatycznie unosi się nad chmurami, zapiera dech w piersiach. Podniebna metropolia zachwyca cudowną architekturą, wszechobecnym przepychem i szczęściem otaczającym mieszkańców. Ludzie, którzy otrzymali szansę życia z dala od ziemskich trosk i problemów, tylko w jeden sposób mogą odwdzięczyć się swojemu dobroczyńcy – darzą go boską czcią, traktując go jako proroka, który dał im szansę na zbawienie i życie w raju.

czytaj dalej »
73

Ostatni komentarz:

Znakomita gra ale czy aż 10?. Dałbym tylko 9,5 z uwagi, że pełna dziesiątka przysługuje pierwszej części, która zdecydowanie bardziej mi... - Shodan

CZYTELNIKÓW

567V

Czy krąg zostanie przerwany?

Najnowszy Bioshock został wydany prawie rok temu i zebrał bardzo dobre recenzje. Jednak wyścig o tytuł Gry Roku w większości plebiscytów rozegrał się między GTA V i The Last of Us. Czy początkowy zachwyt był powodowany wyłącznie marketingiem i pompowaniem balonika, czy też tytuł ten miał pecha ukazać się w złym czasie?

czytaj dalej »
7

Ostatni komentarz:

Mi się dobrze grało i celowało:) - Hantos980

422V

Amerykański koszmar

Witaj strudzony wędrowcze! Proszę! Przekrocz granice naszego cudownego miasta, dostąp oczyszczenia i wyjdź ponad Sodomę, która rozpanoszyła się w świecie, z którego przybywasz, dołącz do naszej kochanej społeczności! Za chwile dostąpisz zaszczytu poznania Proroka! Innymi słowy, witaj w Columbii!

czytaj dalej »
1

Ostatni komentarz:

Mnie też zbieractwo wytrąciło z akcji! To było tuż po uwolnieniu Liz jak uciekaliśmy wraz z nią, a całość się zawalała. Patrzyłem wtedy po... - dKc

520V

Sen pewnego człowieka...

Bioshock to jedna z moich ulubionych serii ostatnich lat, co nie zmienia faktu, że podchodzę do niej bardziej krytycznie niż sentymentalnie dlatego postanowiłem spisać parę moich spostrzeżeń, bez zbędnego zachwytu…

czytaj dalej »
4

Ostatni komentarz:

Dobry tekst do przeczytania po ukończeniu gry - dKc