Znaleziono 2 artykuły nt. gry
Heavenly Sword

CZYTELNIKÓW

Kazuya86 Kazuya86 04.04.2014
Heavenly Sword
1350V

Heavenly Sword

Początki panowania PS3 na rynku były nieco toporne, podobnie jak z niemalże każdą premierą nowej generacji. Gracze z niecierpliwością czekali na pierwsze hity i w końcu doczekali się! Jednym z takich pierwszych killerów był Heavenly Sword: slasher bardzo na modłę God of War, niby to kolejna zwykła, nie wymagająca myślenia łupanka, a jednak zjawisko dość specyficzne, swego rodzaju zmysłowe i przede wszystkim nowatorskie!

37

Ostatni komentarz:

gram w to teraz i faktycznie - ten problem występuje gdy się podchodzi do ściany i walczy z tą kobietą-wężem. Ogólnie, gra ma parę... - dKc

brama84 brama84 06.09.2013
Poznajcie Nariko - recenzja Heavenly Sword
843V

Poznajcie Nariko - recenzja Heavenly Sword

Stwierdziłem ostatnio, że zaniedbuję nieco swoje hobby. Wiadomo: praca, znajomi, inne pasje, obowiązki i pozostałe zajęcia. Na oddawanie się XII Muzie* nie pozostaje już dużo czasu. Nie, tak nie może być! – powiedziałem – Należy coś z tym zrobić. Jako, że nie nabyłem ostatnio żadnej nowości to postanowiłem odświeżyć sobie jedną z najlepszych, a przy tym jedną z najbardziej niedocenianych gier obecnej generacji. Panie i Panowie! Poznajcie Nariko!

2

Ostatni komentarz:

Referencyjna oprawa ( Audio miecz walki !! ) Bohaterka . Pokaz mocy ps 3 :) Dla mnie 10 na 10 . - John 117