Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2020
PlayStation Plus vs. Games With Gold – Sierpień 2020
3453V

PlayStation Plus vs. Games With Gold – Sierpień 2020

Klienci PlayStation Plus i Xbox Live Gold poznali już nowe gry przygotowane przez Sony i Microsoft, więc najwyższy czas przyjrzeć się ofertom i wybrać ciekawszą propozycję. Jest to kolejny interesujący miesiąc, ponieważ obie firmy przygotowały niezłe zestawy produkcji.

PlayStation Plus 

Games with Gold 

Fall Guys: Ultimate Knockout
- Premiera: w sierpniu
- Średnia ocen: TBA
 
Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered
- Rok premiery: 2020
- Średnia ocen: 86%

 

 

 

 

Portal Knights (XOne)
- Rok premiery: 2017
- Średnia ocen: 77%
 
Override: Mech City Brawl (XOne)
- Rok premiery: 2018
- Średnia ocen: 64%
 
MX Unleashed (XOne/X360)
- Rok premiery: 2004
- Średnia ocen: 81%
 
Red Faction II (XOne/X360)
- Rok premiery: 2003
- Średnia ocen: 74%

 


WojtekWOJTEK: Sierpień to kolejny miesiąc z niezłą ofertą Microsoftu, która jednak nie może mierzyć się z propozycją Sony. Amerykanie oferują interesujący Portal Knights, podobno świetny MX Unleashed czy też klasykę w postaci Red Faction II, ale nie ma to głębszego znaczenia biorąc pod uwagę produkcje oferowane przez Japończyków. Sony proponuje najnowszą część serii Call of Duty (odświeżony Modern Warfare 2 to nadal „najnowszy COD”) i pozwala zapoznać się z nowym tytułem. To nie jest oferta dla każdego, jednak na pewno wielu fanów strzelanek chętnie zapozna się z odświeżoną kampanią z MW2 – nie każdy chciał płacić za kotlet, ale takie mięsko najlepiej smakuje właśnie w ramach abonamentu. Microsoft wyraźnie skupia się już na Xbox Game Pass i firma musi przemyśleć propozycje przygotowywane w ramach Games with Gold.

Tym lepszą ofertę dla mnie oferuje… PlayStation Plus.


KajetanKAJETAN:  Cóż, muszę przyznać, że od dawna obie oferty nie były w moim odczuciu tak bliskie sobie poziomem - i bynajmniej nie mam na myśli kompletnego zjazdu jakości. Zarówno Microsoft, jak i Sony, oferują naprawdę ciekawe pozycje na sierpień i wygląda na to, że nawet osoby, które nie będą zachęcone żadnymi premierami na drugi miesiąc wakacji, znajdą dla siebie jakąś zabawę w świecie gier wideo.

Dla subskrybentów usługi od PlayStation udostępniony został bowiem tryb fabularny z odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2 - dla mnie wybitnej gry. Do tego dostaniemy także bardzo intrygujące Fall Guys: Ultimate Knockout, które ma szanse stać się hitem spotkań ze znajomymi.

Co najlepsze, Xbox nie zostaje w tyle. W ofercie pojawi się Portal Knights, które chodzi za mną od premiery przed trzema laty i wiele wskazuje, że wreszcie wejdę do  owego, interesującego świata. Oprócz tego ciekawi mnie, jak wypadnie MX Unleashed na Xboksie One - liczę na miłą optymalizację i trochę szaleństwa na jednośladach.

Spośród dwóch ofert wybieram jednak: PlayStation Plus

 

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Tagi: games with gold gwg playstation plus ps plus