Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2019
PlayStation Plus vs. Games With Gold - Listopad 2019
2563V

PlayStation Plus vs. Games With Gold - Listopad 2019

Sony i Microsoft ujawniły w tym tygodniu oferty PS Plus oraz GWG, więc to dobry moment na wybranie lepszej propozycji. To jak... W listopadzie wygrywa PlayStation Plus czy Games with Gold? Zapraszamy do ankiety.

PlayStation Plus 

Games with Gold 

Nioh
- Średnia ocen: 88%
- Rok premiery: 2017
 
Outlast 2
- Średnia ocen: 68%
- Rok premiery: 2017

 

 

 

 

 

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (XOne)
- Średnia ocen: 66%
- Rok premiery: 2016
 
The Final Station (XOne)
- Średnia ocen: 70%
- Rok premiery: 2016
 
Star Wars Jedi Starfighter  (XOne+ X360)
- Średnia ocen: 78%
- Rok premiery:  2002

Joy Ride Turbo (XOne + X360) 
- Średnia ocen: 67%
- Rok premiery:  2012

 

 

 


WOJTEK: Zestawienie ujawnione przez Sony trafia bardzo w moje serce, bo przy obu produkcjach bawiłem się świetnie. Miałem okazję nawet recenzować te tytuły i pamiętam mnóstwo pozytywnych emocji związanych z Nioh oraz Outlast 2. Z drugiej strony... Microsoft nie oferuje nic, co mogłoby mnie zachęcić do amerykańskiej oferty. Firma od czasu do czasu potrafi jeszcze zaskoczyć za pomocą zestawienia Games with Gold, ale nie jest raczej dużym sekretem, że od pewnego czasu korporacja z Redmond skupia się już niemal głównie na Xbox Game Pass.

W konsekwencji tym razem wybieram… PlayStation Plus

 


IGOR: W tym miesiącu ponownie PS plus pokazało, że potrafi rozpieszczać graczy dobrymi grami. Nioh to jeden z najlepszych soulslike'ów, a do tego fantastyczne źródło wiedzy o japońskich wierzeniach! Horrorów się boję, bo jestem rasowym cieniasem, ale szanuję dobór Outlasta 2. Z drugiej strony Microsoft rzuca grami, które raczej wybitne nie są i nie przebijają oferty konkurencji - choć takie klasyczne Star Warsy to bym chętnie przytulił.

W tym miesiącu wybieram: PlayStation Plus

 

 


KAJETAN: Trzeba powiedzieć to sobie otwarcie- żadna z ze stron nie rozłożyła drugiej na łopatki. Nie powaliły również mnie. Te, którymi interesowałem się z obu ofert, zdążyłem ograć, a pozostałe są bardzo nijakie. Sytuacja przypomina mi tę, która miała w zeszłym miesiącu, gdzie wszystko skwitowałem słowami, iż więcej, nie znaczy lepiej. Tak też wypada to w tym miesiącu i abstrahując od tego, co zdążyłem już przejść, oferta PlayStation Plus wydaje mi się dużo ciekawsza, niż konkurencyjna od Microsoftu. U tych drugich jest to zrozumiałe, albowiem ukierunkowali działania na XGP. Ci pierwsi mogliby się nieco bardziej postarać.

Mimo wszystko, mój wybór pada na PlayStation Plus

 

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Tagi: games with gold gwg playstation plus ps plus