Netflix, Disney+, SkyShowtime i HBO Max w lutym 2024

Netflix, Disney+, SkyShowtime i HBO Max w lutym 2024. Co będziemy oglądać?

Wojciech Gruszczyk | 31.01, 20:15

Kontynuacje oczekiwanych historii, adaptacje uznanych produkcji czy też kinowe blockbustery? W lutym na platformach SVOD zadebiutuje sporo ciekawych propozycji. Na jakie historie warto czekać? Sprawdźcie nasz mały poradnik zbierający najlepsze filmy oraz seriale z Netflixa, Disney+, SkyShowtime i HBO Max.

Dalsza część tekstu pod wideo

Netflix w lutym – polecane produkcje

Awatar: Ostatni władca wiatru (22.02)

Korporacja mierzy się z następnym wielkim IP. „Woda. Ziemia. Ogień. Powietrze. Dawno temu cztery narody żyły razem w harmonii — ale potem wszystko się zmieniło” – tymi słowami firma zapowiada aktorską „interpretację” popularnego serialu animowanego.

Rojst Millenium (28.02)

Netflix pod koniec miesiąca zaoferuje widzom wielki finał „Rojsta” – w najnowszej opowieści władze badają sprawę wstrząsającego morderstwa, szkieletu w lesie na Grontach i serii przerażających porwań.

HBO Max w lutym– polecane produkcje

Bez litości 3: Ostatni rozdział (02.02) 

W zeszłym roku historia trafiła na wielki ekran, a już teraz widzowie HBO Max zobaczą produkcję na małym ekranie. „Bez litości 3” przedstawia historię byłego zabójcy, który konfrontuje się ze swoją przeszłością podczas starcia z włoską mafią. 

Zjawa (02.02) 

W 2015 roku historia zdobyła 3 Oscary (Najlepszy aktor pierwszoplanowy dla Leonardo DiCaprio, Najlepszy reżyser, Najlepsze zdjęcia) i teraz opowieść wyląduje w HBO Max. „Zjawa” została umiejscowiona w Ameryce lat dwudziestych XIX wieku i historia pokazuje, jak legendarny odkrywca walczy o przetrwanie po spotkaniu z niedźwiedziem grizzly. 

Disney+ w lutym– polecane produkcje

The Marvels (07.02)

Czy to najgorszy film z Marvel Cinematic Universe? „The Marvels” nie powtórzyło sukcesu pierwszej przygody Kapitan Marvel i ostatecznie historia zanotowała wielomilionową stratę dla Disneya. Korporacja zdecydowała się nie czekać dłużej i opowieść o trzech bohaterkach trafia do Disney+.

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (21.02)

Wielkie zakończenie świetnej serii. Widzowie zobaczą ostatni sezon historii, w której ponownie będziemy śledzić grupę elitarnych żołnierzy-klonów.

Szogun (27.02)

Disney+ zaoferuje widzom 10-odcinkową limitowaną serię od FX, która rozgrywa się u progu wojny domowej Japonii. Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada) musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu.

SkyShowtime w lutym– polecane produkcje

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One (09.02)

Ethan Hunt w swojej kolejnej „najbardziej niebezpiecznej misji”? Najnowsza część „Mission: Impossible” zebrała masę pochwał od widzów oraz krytyków i w końcu opowieść zadebiutuje w ramach SVOD. Film wygenerował ponad 567 mln dolarów i już teraz Tom Cruise może szykować się na kolejną misję

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos (09.02)

Wojownicze Żółwie Ninja w zupełnie nowym wydaniu. Bohaterowie przez lata ukrywali się przed mieszkańcami Nowego Jorku, ale w końcu nadszedł czas, by zaprezentować swoje umiejętności i powstrzymać tajną, przestępczą organizację.

Halo – 2. sezon (09.02)

Pierwszy sezon „Halo” zebrał mieszane opinie, ale zainteresowanie historią było wystarczające, by przygotowano kontynuację. Widzowie w Polsce tym razem zobaczą opowieść w trakcie światowej premiery – na dobry początek otrzymamy dwa odcinki, a kolejne będą udostępniane co tydzień.

Na które produkcje czekamy?

Wojtek: W lutym na każdej platformie SVOD znajdziemy przynajmniej jedną świetną propozycję. Chętnie sprawdzę „Rojst Millenium”, zobaczę trochę akcji z „Bez litości 3”, zagłębie się w opowieść „Szoguna” i zerknę na dwie kinówki od SkyShowtime. To będzie następny naprawdę mocny i dobry miesiąc dla entuzjastów streamingu w Polsce, ponieważ nie tylko możemy liczyć na oczekiwane i mocne nowości przygotowane dla platform SVOD, ale na serwerach pojawią się następne produkcje, które w zeszłym roku zostały docenione przez krytyków oraz widzów. 

Najbardziej czekam na: "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One"

Na jaką propozycję najbardziej czekacie?

Wojciech Gruszczyk Strona autora
Miał przyjść do redakcji zrobić kilka turniejów, ale cytując klasyka „został na dłużej”. Szybko wykazał się pracowitością, dzięki której wyrobił sobie pozycję w redakcji i zajmuje się różnymi tematami. Najchętniej przedstawia wiadomości ze świat gier, rozrywki i technologii oraz przygotowuje recenzje gier i sprzętu. Jeśli jest zadanie – Wojtek na pewno się z nim zmierzy. 

Kto tym razem przygotował ciekawszą ofertę?

Netflix
108%
Disney+
108%
SkyShowtime
108%
HBO Max
108%
Pokaż wyniki Głosów: 108
cropper