Netflix, Disney+, SkyShowtime i HBO Max w grudniu z mnóstwem hitów! Najlepszy miesiąc w historii?

Netflix, Disney+, SkyShowtime i HBO Max w grudniu z mnóstwem hitów! To najlepszy miesiąc w historii?

Wojciech Gruszczyk | 02.12.2023, 16:00

Kinowe hity obok kolejnych prawdziwych blockbusterów. W grudniu na każdej platformie SVOD w Polsce zadebiutują bardzo mocne historie, które powinny zostać docenione przez wielu widzów. Zainteresowani mogą liczyć na genialne opowieści, piękne animacje, nowe uniwersa, a także zakończenia pięknych serii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Netflix w grudniu – polecane produkcje

1670 (13.12)

Netflix na przestrzeni ostatnich lat wrzucił na swoje serwery kilka ciekawych, polskich produkcji, ale tym razem zobaczymy zabawną satyrę o „ambitnym właścicielu ziemskim”, który rozwiązuje problemy rodzinne i ściera się z chłopami. Główny bohater chce „za wszelką cenę zostać najsłynniejszym polskim szlachcicem”.

Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia (22.12)

Zack Snyder zrealizował dla platformy Netflix pierwszą część swoich „Gwiezdnych wojen”. Reżyser przez lata tworzył koncepcję nowego-wielkiego uniwersum i pod koniec miesiąca zobaczymy początek wielkiej przygody.

Berlin (29.12)

Netflix kończy rok prequelem „Domu z papieru”, w którym bliżej poznamy Berlina. Charyzmatyczny złodziej został głównym bohaterem serii i widzowie zobaczą, jak jego „zdolny gang” chce dokonać jednego z najambitniejszych skoków w historii.

HBO Max w grudniu– polecane produkcje

Moje przygody z Supermanem (11.12)

Ktoś zamawiał nowego Supermana? Historia podąża za Clarkiem Kentem, który rozwija swoją sekretną tożsamość jako Superman i odkrywa swoje tajemnicze pochodzenie.

Barbie (17.12)*

Najnowsza produkcja wyreżyserowana przez Gretę Gerwig zmierza do HBO. Historia tytułowej Barbie okazała się niespodziewanym hitem – film zarobił 1,442 mld dolarów i rozpoczął wielką serię. Widzowie mogą liczyć na kolejne opowieści związane z tym IP.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum (24.12)*

Genialna historia Milesa Moralesa, który poznaje wielu różnorodnych Spider-Manów zmierza do HBO. To jedna z najlepszych animacji 2023 roku i w końcu opowieść będzie dostępna przez streaming – choć szkoda, że na wielkie zakończenie przygody musimy zaczekać.

* – HBO aktualnie potwierdziło daty premier historii w HBO, ale dotychczas zawsze produkcje jednocześnie debiutowały w HBO Max.

Disney+ w grudniu– polecane produkcje

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia (15.12)

Wielkie zakończenie serii „Indiana Jones” w końcu trafi w Polsce na Disney+. Widzowie zobaczą ostatnią historię, w której Harrison Ford ponownie wciela się w kultowego archeologa.

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (20.12)

Disney rozwija znane i docenione przez fanów IP. W „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy” zobaczymy, jak główny bohater „wyrusza na niebezpieczną misję”. Zadaniem Jacksona będzie odszukanie piorunów należących do Zeusa, by zapobiec „wojnie totalnej”.

Kevin sam w domu czy Szklana pułapka (już dostępne)

Disney przygotował jeszcze kilka ciekawych nowości na grudzień, ale jednocześnie zachęca do znanych serii dostępnych na platformie – widzowie Disney+ mogą zapoznać się z seriami „Kevin sam w domu” i „Szklana pułapka”. Idealne filmy na święta?

SkyShowtime w grudniu– polecane produkcje

Transformers: Przebudzenie bestii (15.12)

Najnowszy film z serii Transformers trafi na SkyShowtime! Widzowie zobaczą „Przebudzenie bestii” – akcja filmu przenosi zainteresowanych w lata 90. XX w. i zabiera w wielką podróż w towarzystwie Autobotów.

Szybcy i wściekli 10 (17.12)

Seria „Szybcy i wściekli” się nie zatrzymuje i systematycznie notuje znakomite wyniki w kinach. Teraz za sprawą SVOD otrzymamy dostęp do najnowszej opowieści – ta część popędzi do krajów całego świata, aby każdy mógł zobaczyć, jak do akcji wraca wielu aktorów znanych z poprzednich filmów.

Super Mario Bros. Film (24.12)

Jeden z największych hitów 2023 roku w końcu na platformie SVOD. Widzowie poznają przyjemną opowieść, w której Mario trafi do nowego świata i rozpoczyna swoją wielką przygodę. Fani uniwersum Nintendo muszą sprawdzić tę historię.

Na które produkcje czekamy?

Wojtek: To będzie najlepszy miesiąc... w historii SVOD w Polsce? Na dosłownie każdej platformie zadebiutują bardzo mocne produkcje, które jeszcze niedawno zostały docenione w kinach lub mogą osiągnąć duże sukcesy na platformach. Netflix pozytywnie zaskakuje oferując dobrze zapowiadającą się, polską satyrę, firma w końcu zapewni wielkie IP od Snydera, a jeszcze zobaczymy kolejną opowieść związaną z uniwersum „La casa de papel”. HBO przygotowało dwa kinowe hity, SkyShowtime dorzuci trzy kolejne, a Disney zaproponuje ostatnią część z serii „Indiana Jones”... i jak tu wybrać jedną historię? Jeśli jednak mam zadecydować, to najchętniej zobaczę „Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia”... w zasadzie ponownie zerknę na wszystkie kinowe hity, ale czekam na „Gwiezdne wojny Snydera”.

Najbardziej czekam na: "Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia"

Na jaką propozycję najbardziej czekacie?

Wojciech Gruszczyk Strona autora
Miał przyjść do redakcji zrobić kilka turniejów, ale cytując klasyka „został na dłużej”. Szybko wykazał się pracowitością, dzięki której wyrobił sobie pozycję w redakcji i zajmuje się różnymi tematami. Najchętniej przedstawia wiadomości ze świat gier, rozrywki i technologii oraz przygotowuje recenzje gier i sprzętu. Jeśli jest zadanie – Wojtek na pewno się z nim zmierzy. 

Kto tym razem przygotował ciekawszą ofertę?

Netflix
361%
Disney+
361%
SkyShowtime
361%
HBO Max
361%
Pokaż wyniki Głosów: 361
cropper