Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017
PlayStation Plus vs. Games with Gold - Marzec 2017
1901V

PlayStation Plus vs. Games with Gold - Marzec 2017

Subskrybenci PlayStation Plus oraz Games with Gold mogą zapoznawać się z nowymi produkcjami, więc jest to idealny moment na wybranie ciekawszej oferty. W marcu Sony oraz Microsoft nie zawiedli, ale zwycięzca może być tylko jeden.

PlayStation Plus (od 07.03.2017)

Games with Gold (od 01.03.2017)

Tearaway Unfolded (PS4)
- Data premiery: 08.09.2015
- Średnia ocen: 81%

Disc Jam (PS4)
- Data premiery: 07.03.2017
- Średnia ocen: Brak

Lumo (PS Vita, Cross Buy with PS4)
- Data premiery: 24.03.2016
- Średnia ocen: 73%

Under Night In-Birth Exe:Late (PS3)
- Data premiery: 24.02.2015
- Średnia ocen: 80%

Earth Defense Force 2025 (PS3)
- Data premiery: 18.02.2014
- Średnia ocen: 69%

Severed (PS Vita)
- Data premiery: 26.04.2016
- Średnia ocen: 82%

Layers of Fear
- Data premiery: 16.02.2016
- Średnia ocen: 78%
 
Evolve Ultimate Edition 
- Data premiery:10.02.2015
- Średnia ocen: 76%
 
Borderlands 2 
- Data premiery: 18.09.2012
- Średnia ocen: 89%
 
Heavy Weapon 
- Data premiery: 17.01.2007
- Średnia ocen: 77%

 
 

ROGER: Sony w końcu daje użytkownikom PS4 tytuły, które można określić mianem AAA, co na pewno się chwali. W tym miesiącu to jednak Microsoft zaszalał. Biorąc pod uwagę wsteczną kompatybilność użytkownicy XONE dostają tak naprawdę trzy duże produkcje. Bardzo udane Layers of Fear przypadnie do gustu fanom horrorów. Chętni będą mogli w końcu wypróbować żywego-trupa, jakim jest Evolve. Kto wie, może gra doczeka się na konsolach drugiego życia. Nawet jeśli producent zapowiedział koniec wsparcia dla tytułu. No i w końcu hit największego kalibru - Borderlands 2. Kto nie grał ten trąba, więc ma okazję coś z tym zrobić. Heavy Weapon grzeje mnie równie mocno co rosyjski balet, więc tutaj moje zachwalanie Games with Gold zakończę.

W konsekwencji tym razem wybieram… Games with Gold.

 


WOJTEK: Games with Gold i PlayStation Plus rozkręcają się na dobre. Ponownie gracze na obu platformach otrzymują świetne tytuły, ale dla mnie najważniejszą pozycją jest Evolve. To jedna z najbardziej niedocenianych produkcji tej generacji. Dobrze, że wielu graczy otrzyma możliwość zapoznania się z tym projektem, bo gra oferuje mnóstwo przyjemnej kooperacji. Dodatkowo w tym wypadku otrzymamy kompletne wydanie, więc nawet ja chętnie zapoznam się z propozycją – niektóre DLC mi umknęły na PS4. W ofercie Amerykanów pojawia się ciekawe Layers of Fear oraz mistrzowskie Borderlands 2… Będzie w co grać! A Sony? W zasadzie interesuje mnie tylko Tearaway, choć tytuł ograłem porządnie na PlayStation Vicie i w tym wypadku tylko sprawdzę, jak autorzy poradzili sobie z przeniesieniem projektu.

W konsekwencji tym razem wybieram… Games with Gold.
 

IGOR: W tym miesiącu PlayStation Plus naprawdę dostarczyło sporo fajnych gier. Posiadacze PS4 otrzymali fenomenalne Tearaway Unfolded oraz ciekawie zapowiadające się Disc Jam będące wariacją na temat popularnego „cymbergaja”. Ponadto do zestawu dołącza bardzo ciekawe Lumo, które może urzec swoją stylistyką. Fani mechów i klimatów futurystycznych dostali Earth Defense 2025. Vitowcy, znaczy te 12 osób, które jeszcze ma Vitę, może zassać genialne Severed od twórców Guacameele. Czym jest zaś Under Night za bardzo nie wiem, ale zdaje mi się, że trafi to w gusta wszystkich tych, co lubują się w typowej „japońszczyźnie”.

Microsoft serwuje swoim abonentom dosyć przeciętne Evolve, któremu mimo wszystko dać szansę, gdyż tytuł po tak długim czasie od premiery doczekał się wielu fajnych poprawek. Jeśli zaś kochacie horrory, to koniecznie wypróbujcie Layers of Fear od polskiego Bloober Team – to zdecydowanie wyjątkowy i wart polecenia kawał kodu. W związku z tym, że zbliża się zapowiedź Borderlands 3, macie okazję nadrobić ewentualne zaległości i zarówno na X360 jak i Xone spędzić kilka świetnych tygodni w drugiej części tego popularnego cyklu. Heavy Weapon... no można sprawdzić.

Mimo wszystko, biorąc pod uwagę dobrą reprezentację ciekawych gier na platformy

Tym razem wybieram PlayStation Plus!

 


ŁUKASZ:  Kolejny miesiąc pojedynku między Sony i M$ i znowu w moim wypadku wygrywa GwG. Chwali się to, że Sony zaczęło dawać tytuły AAA, ale nie oszukujmy się Tearaway Unfolded  jest tylko ulepszonym portem gry z PSVity. Oczywiście jest to bardzo dobry tytuł, ale wolałbym coś większego. Jako fan japońszczyzny powinienem też piać z zachwytu nad dwoma tytułami, które dostajemy na PS3. Jednak tak nie jest i nawet ja odróżniam niszowe perełki od gniotów. A takim gniotem na pewno jest Earth Defense Force 2025. Nie cieszy też zbytnio Under Night In-Birth Exe:Late jest to tylko średnio udana bijatyka. Lepiej zainwestować czas w BlazBlue lub Persony, a gwarantuje Wam, że ten czas nie będzie zmarnowany.

Natomiast Microsoft daje genialnego Borderlandsa, w którym można się zatracić nawet na 200h. Dodatkowo stylistyka gry i zwiedzanie Pandory wciąga i chce się zwiedzić każdy zakamarek tej planety. Kolejnym atutem GwG jest zdecydowanie Layers of Fear. Lubie ciekawe podejścia do horrorów, a Bloober Team poszedł w ciekawym kierunku. Ale to musicie sprawdzić sami, bo klimacik jest, czuć lekki niepokój w czasie grania. A na koniec Evolve Ultimate Edition idealny tytuł na imprezkę przy piwku w gronie znajomych, tak aby odpoczać od party games od Nintendo.

Dlatego poproszę na miesiąc od Sony podobny zestaw gier jaki dostałem w tym miesiącu od M$ - oczywiście w japońskich klimatach ;)

W tym miesiącu wybieram: Games with Gold.

 


No i standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty!