Hyde Park: Gra, do której podchodziłeś wiele razy, ale nigdy nie skończyłeś

Hyde Park: Gra, do której podchodziłeś wiele razy, ale nigdy nie skończyłeś

Roger Żochowski | 20.06.2021, 09:00

Na pewno mieliście w życiu gracza tytuł, do którego podchodziliście kilka razy, ale nigdy go nie skończyliście. Teraz możecie podzielić się z nami tym, któremu tytułowi albo tytułom przypadło to miano.

Hyde Park: Gra, do której podchodziłeś wiele razy, ale nigdy nie skończyłeś
Roger: Próbowałem wiele razy podchodzić do serii Halo i niestety zawsze odbijałem się wcześniej czy później. W sumie nie wiem dlaczego, bo to przecież jeden z najlepszych FPS-ów na ryku. A mimo wszystko design i gunplay jakoś do mnie nie trafiły. Po prostu nie jest to zupełnie mój klimat, choć jako gatunek produkcje science-fiction bardzo lubię. Innym tytułem, do którego miałem kilka podejść zakończonych niestety niepowodzeniem w dążeniu do zobaczenia napisów końcowych było Watch Dogs Legion. Wracałem do tej gry, chciałem ją ukończyć, ale jednak za każdym razem nużyła mnie na tyle, że zmuszałem się do grania. Tutaj chyba najbardziej mierziła mnie rozwodniona fabuła, którą mieli po części napędzać rekrutowani członkowie tytułowego "Legionu". Z czasem też jazda po Londynie robiła się bardzo rutynowa. Ale jest jeszcze szansa, że kiedyś ten tytuł dokończę w przeciwieństwie do kolejnych odsłon Halo.


Hyde Park: Gra, do której podchodziłeś wiele razy, ale nigdy nie skończyłeś
Wojtek: Już chyba kiedyś o tym wspominałem, ale mam spory problem z ogrywaniem produkcji, których nie recenzuję, bo zazwyczaj trudno znaleźć mi w tygodniu 20 godzin dodatkowego czasu, by zapoznać się z dużą fabułą. Często nadrabiam takie „growe zaległości” podczas urlopu lub świąt, ale jedna pozycja wciąż króluje na kupce wstydu. Ostatnio w wolnych chwilach chwytam do łapy Nintendo Switcha, wracam do klasyków, ulubionych kolekcji lub po prostu gram w nowsze tytuły... I z tego powodu od premiery mam rozgrzewanego Final Fantasy VII Remake. Wstyd się przyznać, bo Siódemkę przeszedłem kilka razy, uwielbiam ten świat i każdego FF łykam na premiery, ale tutaj... Nie potrafię tego wytłumaczyć. W zeszłym roku nie było czasu, mam gdzieś 10-15 godzin na liczniku i choć miałem wrócić kilka miesięcy temu to pojawiła się informacja o Intergrade – więc czekałem na patch, teraz zaktualizowałem grę i... Czekam na wolne. Ale obiecuję poprawę.

cropper